Ahmet Demircan Yusuf Cemil Bey’in Şiirleri Pdf Kitap Özet İndir

Yusuf Cemil Bey’in Şiirleri Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Yusuf Cemil Bey’in Şiirleri, kitabı Ahmet Demircan tarafından yazılmıitır. Yusuf Cemil Bey’in Şiirleri kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Yusuf Cemil Bey’in Şiirleri, Ahmet Demircan tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Yusuf Cemil Bey’in Şiirleri

Yazarı

Ahmet Demircan

Özeti

‘Birinci Meclis Kütahya mebusu Yusuf Cemil Bey, 20. yüzyılın ilk çeyreğinde Kütahya ve ülke siyasetinde faaliyetlerde bulunmuş bir politikacımızdır. Siyasetin yanı sıra edebiyatla da yakından ilgilenerek günlükler tutmuş, sosyal, siyasi ve ekonomik hayata dair gözlemler yaparak bunları şiirlere dökmüş, halk edebiyatı sahasına atasözlerini derleyerek ve halk anlatılarını şiirleştirerek katkıda bulunmuştur. Ne yazık ki bu çalışmaları şu ana kadar gün yüzüne çıkmamış ve edebiyat dünyasınca tanınma imkânı bulamamıştır.’, “Yusuf Cemil Bey’in dönemine dair gözlemlerini ihtiva eden şiirlerinin tanınması ve incelenmesi bizce önemli görülmüş ve bu kitap, edebiyat araştırmalarına katkı sağlaması temennisiyle hazırlanmıştır.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 28.07.2021’, ‘ISBN: 9786257457019’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 240’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt’, ‘Boyut: 14 x 21 cm’

Yusuf Cemil Bey’in Şiirleri Kitabının Yazarı Kimdir?

Yusuf Cemil Bey’in Şiirleri kitabının yazarı Ahmet Demircan’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın