AKTİF DÜŞÜNCE YAYINCILIK Felsefenin Vefalı Yüzü Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi’ye Armağan Pdf Kitap Özet İndir

Felsefenin Vefalı Yüzü Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi’ye Armağan Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Felsefenin Vefalı Yüzü Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi’ye Armağan, kitabı AKTİF DÜŞÜNCE YAYINCILIK tarafından yazılmıitır. Felsefenin Vefalı Yüzü Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi’ye Armağan kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Felsefenin Vefalı Yüzü Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi’ye Armağan, AKTİF DÜŞÜNCE YAYINCILIK tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Felsefenin Vefalı Yüzü Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi’ye Armağan

Yazarı

AKTİF DÜŞÜNCE YAYINCILIK

Özeti

“Bu kitap, Türk kültür ve düşüncesine uzun yıllar hizmet eden bir felsefe hocasına; iman, irade ve çalışmanın sembolü olan Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi’ye armağan olarak hazırlanmıştır. Eserleriyle, yetiştirdiği talebeleriyle her zaman hayra ve güzelliklere vesile olan Korlaelçi’nin bağlı olduğu değerlerin, talebeleri tarafından da yaşatılacağına bir nişane olarak düşünülebilecek olan eser iki bölümden oluşmaktadır.”, ”, “İlk bölümde Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi’nin düşüncelerini çeşitli yönleriyle değerlendiren yazılar ile hatıralar ve yakın tanıklıklar bulunmaktadır. İkinci bölümde ise meslektaşları ile öğrencilerinin kendisine ithaf ettikleri derinlikli, ufuk açıcı yazılar mevcuttur. Yazarlarının farklı kavrayış ve gündemleriyle ülkemizin felsefi birikimine katkı sağlayacak bu eser, tarihe düşülecek bir not kaydı olarak da okunabilir.”

Teknik Bilgileri

‘Editor: Celal Türer’, ‘Yayın Tarihi: 05.03.2019’, ‘ISBN: 9786058327870’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 456’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 16.5 x 24 cm’

Felsefenin Vefalı Yüzü Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi’ye Armağan Kitabının Yazarı Kimdir?

Felsefenin Vefalı Yüzü Prof. Dr. Murtaza Korlaelçi’ye Armağan kitabının yazarı AKTİF DÜŞÜNCE YAYINCILIK’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın