joker tattoo

Ali Avcu Kırk Katır mı? Yoksa Kırk Satır mı? Pdf

Kırk Katır mı? Yoksa Kırk Satır mı? Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Kırk Katır mı? Yoksa Kırk Satır mı?, kitabı Ali Avcu tarafından yazılmıitır. Kırk Katır mı? Yoksa Kırk Satır mı? kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Kırk Katır mı? Yoksa Kırk Satır mı?, Ali Avcu tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Kırk Katır mı? Yoksa Kırk Satır mı?

Yazarı

Ali Avcu

Özeti

‘Kırk Katır mı Kırk Satır mı?” adlı bu kitap, Ali Avcunun daha evvel yazılı ve dijital medyada yayınlanmış makalelerinden derlenmiştir. Avcu kitabında, tarihe ve topluma karşı işlenen suçlardan, kente ve doğaya karşı girişilen talana kadar bir gazetecinin sessiz kalmaması gereken pek çok olay hakkında yazdığı yazıları bir araya getirmiştir.’, “Bunu yaparken de sadece mevcut iktidarın yanlışlarını değil, muhalefetin eksik ve yanlışlarını dile getirmekten de kaçınmamıştır. ‘Tribüne oynamak’ veya ‘mahalleye yaranmak’ gibi bir gazetecinin düşebileceği tuzaklara düşmeden, siyasetin gündeminden ülkenin gündemine kadar pek çok konuyu gazeteci tarafsızlığı ile dile getirmiştir. Kitabı bitirdiğinizde, bir gazetecinin mesleğini yapmak için çok farklı iktidar ve güç odaklarını karşısına almak zorunda kaldığını göreceksiniz.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 25.09.2020’, ‘ISBN: 9786257062428’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 250’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Kırk Katır mı? Yoksa Kırk Satır mı? Kitabının Yazarı Kimdir?

Kırk Katır mı? Yoksa Kırk Satır mı? kitabının yazarı Ali Avcu’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın