joker tattoo

Alper Akçam Çalı Çiçeği Pdf

Çalı Çiçeği Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Çalı Çiçeği, kitabı Alper Akçam tarafından yazılmıitır. Çalı Çiçeği kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Çalı Çiçeği, Alper Akçam tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Çalı Çiçeği

Yazarı

Alper Akçam

Özeti

‘Evet, bu gördüğünüz tablomun adı “Çalı Çiçeği”dir. En çok beğeni toplayan, en çok dikkat çeken tablomun bu olduğunu söylüyor sergimi gezenler. Haklıdırlar! Benim de en beğendiğim, en çok değer verdiğim tablom budur. Bende çok derin ve çok güzel anıları olan bir insanı içimdeki sevgiyle, özlemle, sıcak duygularla desene, renge dönüştürmeye çalıştım bununla… Bendeki, düşlemimdeki Gülperi’dir gördüğünüz. Belki gerçek Gülperi’nin kendisinden biraz eksik, belki biraz fazla. Birebir kendisi asla değil onun…Bu tablo sahibi gelip bulana kadar bana aittir ve bende kalacaktır.’, ‘ Benim sevgimin ölümsüzlüğünün simgesi olarak… Sanatın asıl amacı da budur sanırım. Az önce de söylediğim gibi, bu tablo satılık değil ve birisini bekliyor. Evet, bu tabloya adını veren o kızı bekliyor tablom. O güzel insan, bir gün mutlaka gelip bulacak kendini ve kendini çok seven ressamını. Onlarca yıldır beni aldatan, benden yararlanmaya çalışan, göstermelik sevgisinin karşılığında benden önemli şeyler koparıp alan yapay dostlardan, sevgililerden bıktım artık.’, ” Çalı Çiçeği’mi bekliyorum ben. Bedelsiz ve beklentisiz sevmeyi bileni…Ona açtım yüreğimi, ona adadım yaşamımı. Hep bekliyorum…O ilk sabahki karşılaşmamızdaki gülücüğüyle gelip buluverecek bir gün beni. Bir elinde yemlik, bir elinde o çalı çiçekleriyle…”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 26.10.2018’, ‘ISBN: 9786058246898’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 102’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Çalı Çiçeği Kitabının Yazarı Kimdir?

Çalı Çiçeği kitabının yazarı Alper Akçam’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın