Andrew Lang Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri Pdf Kitap Özet İndir

Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri, kitabı Andrew Lang tarafından yazılmıitır. Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri, Andrew Lang tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri

Yazarı

Andrew Lang

Özeti

‘Hikâyelerde hem insanlara hem de doğaüstü güçlere karşı savaşan kahraman savaşçı Kral Arthur, tarihin en büyük mitlerinden biridir. Onun dönemine dair sayısız efsane, yüzyıllardır kitaplara, filmlere, tiyatroya, müziğe, dansa konu olmuş, tarih boyunca her yaştan insanın ilgisini çekmiştir.’, ‘ ‘, “Saplandığı taştan kimsenin çıkaramadığı kılıcı çeken Arthur’un kral olması, Gölün Hanımı’nın Arthur’a Excalibur’u vermesi, Yuvarlak Masa Şövalyeleri’nin toplanması, Morgana’nın Arthur’u öldürmeye çalışması, Merlin’in sonu, Kutsal Kâse arayışı, Kraliçe Guinevere adına yapılan savaş, Arthur’un ölümü ve efsaneyi oluşturan daha pek çok olay Andrew Lang’in canlı anlatımıyla bir kez daha hayat buluyor.”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Ahmet Eliuz’, ‘Yayın Tarihi: 05.03.2019’, ‘Orijinal Adı: Tales of King Arthur and the Round Table’, ‘ISBN: 9786057605030’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 184’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 12 x 18 cm’

Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri Kitabının Yazarı Kimdir?

Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri kitabının yazarı Andrew Lang’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın