joker tattoo

Ar. Gör. Hüseyin Melih Çakır 6754 Sayılı Bilirkişilik Kanunu Kapsamında Bilirkişinin Disiplin Sorumluluğu Pdf

6754 Sayılı Bilirkişilik Kanunu Kapsamında Bilirkişinin Disiplin Sorumluluğu Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

6754 Sayılı Bilirkişilik Kanunu Kapsamında Bilirkişinin Disiplin Sorumluluğu, kitabı Ar. Gör. Hüseyin Melih Çakır tarafından yazılmıitır. 6754 Sayılı Bilirkişilik Kanunu Kapsamında Bilirkişinin Disiplin Sorumluluğu kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
6754 Sayılı Bilirkişilik Kanunu Kapsamında Bilirkişinin Disiplin Sorumluluğu, Ar. Gör. Hüseyin Melih Çakır tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

6754 Sayılı Bilirkişilik Kanunu Kapsamında Bilirkişinin Disiplin Sorumluluğu

Yazarı

Ar. Gör. Hüseyin Melih Çakır

Özeti

“Bilirkişinin disiplin sorumluluğunu konu edinen bu çalışma bir ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. 6754 sayılı Bilirkişilik Kanunu’nun yürürlüğe girmesi ise, bu ihtiyacın karşılanmasına vesile olmuştur. Zira yargılama faaliyetinin önemli bir parçasını oluşturan bilirkişilik müessesesi hakkında yapılan çok sayıda çalışma içerisinde, bilirkişinin disiplin sorumluluğunu konu alan bir eser yer almamaktadır. Bu çalışmayla bilirkişilerin hangi tutum ve davranışlarının, 6754 sayılı Bilirkişilik Kanunu ve ilgili diğer mevzuata aykırılık teşkil ettiği ve bu aykırılıklar sebebiyle hangi yaptırım(lar)a tabi tutulacakları ortaya konulmak istenmiştir. Böylece, genel olarak idare hukukuna yabancı olan, denetimi yapacak bölge kurulları ile bilirkişilere ve yargının diğer paydaşlarına yol gösterilmek istenmiştir.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 04.04.2019’, ‘ISBN: 9786057622389’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 208’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 16 x 23.5 cm’

6754 Sayılı Bilirkişilik Kanunu Kapsamında Bilirkişinin Disiplin Sorumluluğu Kitabının Yazarı Kimdir?

6754 Sayılı Bilirkişilik Kanunu Kapsamında Bilirkişinin Disiplin Sorumluluğu kitabının yazarı Ar. Gör. Hüseyin Melih Çakır’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın