Arlene Sherman Elmo’nun Dünyası: Şarkılar ve Resimler (Dvd) Pdf Kitap Özet İndir

Elmo’nun Dünyası: Şarkılar ve Resimler (Dvd) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Elmo’nun Dünyası: Şarkılar ve Resimler (Dvd), kitabı Arlene Sherman tarafından yazılmıitır. Elmo’nun Dünyası: Şarkılar ve Resimler (Dvd) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Elmo’nun Dünyası: Şarkılar ve Resimler (Dvd), Arlene Sherman tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Elmo’nun Dünyası: Şarkılar ve Resimler (Dvd)

Yazarı

Arlene Sherman

Özeti

“Susam Sokağı’nın meraklı ve kırmızı canavarı Şarkılar ve Resimler hakkındaki her şeyi öğrenirken siz de ona katılın. Elmo’nun Dünyası çocuk ve yetişkinleri dünyamız ile ilgili keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Her bölüm, Elmo’nun sürprizlerle dolu, heyecan verici ve neşe dolu odasında geçiyor. Bu bölümün özel konukları ise kukla bir opera şarkıcısı ve konuşan kukla bir telefon. Onlara eşlik eden Elmo’nun sevimli süs balığı Dorothy, Komik Bay Saftirik ne neşeli Şarkılar her yaştan izleyicilere mutluluk veriyor.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2007’, ‘Barkod: 8697492766020’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19 cm’

Elmo’nun Dünyası: Şarkılar ve Resimler (Dvd) Kitabının Yazarı Kimdir?

Elmo’nun Dünyası: Şarkılar ve Resimler (Dvd) kitabının yazarı Arlene Sherman’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın