BOOKİNZİ Amigurumi Pörtlek Kurbağa Kitap Ayracı Pdf Kitap Özet İndir

Amigurumi Pörtlek Kurbağa Kitap Ayracı Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Amigurumi Pörtlek Kurbağa Kitap Ayracı, kitabı BOOKİNZİ tarafından yazılmıitır. Amigurumi Pörtlek Kurbağa Kitap Ayracı kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Amigurumi Pörtlek Kurbağa Kitap Ayracı, BOOKİNZİ tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Amigurumi Pörtlek Kurbağa Kitap Ayracı

Yazarı

BOOKİNZİ

Özeti

‘Amigurumi Nedir?’, ‘Amigurumi, Japon kökenli bir kelime olup sık iğne tekniğinin oyuncağa uyarlanmış halidir. Türk elişi sanatlarında da kullanılan sık iğne, amigurumideki yaygın teknikdir.’, ‘Ürün Açıklaması’, ‘Renkli, neşeli, sevimli el işi pörtlek kurbağa karakteri. Çocuklara kitap okumayı sevdirecek hem oyuncak hem ayraç.’, ‘Pörtlek kurbağa karakteri; dostlara, çocuklara, kendinize alınabilecek harika bir hediye.’, ‘Kitap içinde ezilmiş esprisi ile üretilen bu ayraç şirinliği ile, doğal malzeme kullanılarak el işi göz nuru ile örüldü. ‘, ‘* En: 4cm Boy: 21cm’, ‘* Tığ işi, sık iğne tekniği. ‘, ‘* Solmayan akrilik – pamuk ip.’, ‘* Kafa içi dolgusunda boncuk elyaf.’, ‘* 30 derecede yıkayabilir, yıllarca kullanabilirsiniz.’, ‘* Renk seçeneği belirtilmez (asorti)’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 08.03.2019’, ‘Boyut: 4 x 21 cm’

Amigurumi Pörtlek Kurbağa Kitap Ayracı Kitabının Yazarı Kimdir?

Amigurumi Pörtlek Kurbağa Kitap Ayracı kitabının yazarı BOOKİNZİ’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın