Bradley Raymond The Lion King 3 Special Edition – Aslan Kral 3 Özel Versiyon (Dvd) Pdf Kitap Özet İndir

The Lion King 3 Special Edition – Aslan Kral 3 Özel Versiyon (Dvd) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

The Lion King 3 Special Edition – Aslan Kral 3 Özel Versiyon (Dvd), kitabı Bradley Raymond tarafından yazılmıitır. The Lion King 3 Special Edition – Aslan Kral 3 Özel Versiyon (Dvd) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
The Lion King 3 Special Edition – Aslan Kral 3 Özel Versiyon (Dvd), Bradley Raymond tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

The Lion King 3 Special Edition – Aslan Kral 3 Özel Versiyon (Dvd)

Yazarı

Bradley Raymond

Özeti

‘Her Aslan Kral Hayranının Sahip Olması Gereken Bir Film!’, ”, “Neşenin hüküm sürdüğü bu komedi – macera sizleri taaa en başlara, Simba’nın hikayesinin öncesine ve sonrasına götürecek. Savana’nın isimsiz kahramanları Timon ve Pumbaa’nın kendilerine özgü gülünç perspektiflerinden, nereden geldiklerini, Serengeti’yi kurtarırken Simba’ya nasıl yardımcı olduklarını ve Aslan Kral’dak büyük olayların arka planında gerçekte nelerin geliştiğini izleyeceksiniz.”, “Tamamı yıldızlardan oluşan seslendirme kadrosu, Elton John ve Tin Rice’ın müzikleriyle bu eğlenceli filmin her anını çok seveceksiniz.”, ”, ‘Türkçe 5.1, English 5.1’, ‘Türkçe, English, English For The Hearing Impaired’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2004’, ‘Barkod: 8680979038345’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

The Lion King 3 Special Edition – Aslan Kral 3 Özel Versiyon (Dvd) Kitabının Yazarı Kimdir?

The Lion King 3 Special Edition – Aslan Kral 3 Özel Versiyon (Dvd) kitabının yazarı Bradley Raymond’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın