Çağatay Şenkay Cennet de Yanar / Günah Yılları Pdf Kitap Özet İndir

Cennet de Yanar / Günah Yılları Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Cennet de Yanar / Günah Yılları, kitabı Çağatay Şenkay tarafından yazılmıitır. Cennet de Yanar / Günah Yılları kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Cennet de Yanar / Günah Yılları, Çağatay Şenkay tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Cennet de Yanar / Günah Yılları

Yazarı

Çağatay Şenkay

Özeti

‘“Masumiyetle günah, acıyla zevk, sevgiyle nefret birbirlerine karşıt ne varsa dudaklarında, gözlerinde ve tenlerinde buluşuyordu.’, ‘Cehennem çukurundan kaçmaya çalışan günahkâr ruhların çırpınışlarındaki telâş ve kurtarılmaya aç yakarışları bile, bu iki insanın sevişmelerindeki tutku ve açlık hissi yanında zayıf ve gülünç kalırdı.”’, ‘ ‘, ‘ ‘, ‘Yasak bir aşkın gölgesinde…’, ‘Egenin türkuaz suları ve zeytinlikleri,’, ‘İki köklü ailenin birbirleriyle iç içe geçmiş saklı sırlarını ortaya çıkarıyor.’, ‘Dalgalara Koşmak ve Distopyanın 60 Tonu kitaplarının yazarı Çağatay Şenkay bu ilk roman serisinde aşk, nefret, tutku ve ihanetle çevrili zengin bir dünyanın kapılarını, son sayfasına kadar merakla okuyacağınız, cüretkâr bir dille açıyor.’, “Epik bir aile sagasının ilk kitabı CENNET DE YANAR Günah Yılları’nı elinizden düşüremeyeceksiniz!”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 19.08.2021’, ‘ISBN: 9786257462792’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 316’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Cennet de Yanar / Günah Yılları Kitabının Yazarı Kimdir?

Cennet de Yanar / Günah Yılları kitabının yazarı Çağatay Şenkay’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın