Chris Douglas Feeding Frenzy – Aslanlar Arasında (Dvd) Pdf Kitap Özet İndir

Feeding Frenzy – Aslanlar Arasında (Dvd) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Feeding Frenzy – Aslanlar Arasında (Dvd), kitabı Chris Douglas tarafından yazılmıitır. Feeding Frenzy – Aslanlar Arasında (Dvd) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Feeding Frenzy – Aslanlar Arasında (Dvd), Chris Douglas tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Feeding Frenzy – Aslanlar Arasında (Dvd)

Yazarı

Chris Douglas

Özeti

‘Programcı Chris Douglas, görkemli aslanları incelemek üzere Afrika yollarına koyuldu. Chris ve aslan uzmanı Scott Lope bir dizi kontrollü deney aracılığıyla, aslanların çeşitli davranışlarını ve bu davranışları belirleyen yırtıcı içgüdüleri gözlemleme ve öğrenme amacıyla harekete geçtiler. Chris ve Scott “Yırtıcı Kalkanı” adını verdikleri bir cihaz sayesinde, aslanlara hayati tehlike oluşturacak kadar yaklaşarak, onların davranışlarını ve beslenme düzenlerini gözlemleyebildiler. Gözlemlerini ve yaptıkları deneyleri analiz edip bu büyük kediler hakkında bilinmeyenlere ışık tutarak, insanları ölümcül saldırılardan koruyabilmeyi amaçlıyorlar.’, ”, ”, ”, ‘1’, ”, ”, ’45’, ‘2014’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2014’, ‘Barkod: 9806667107370’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Feeding Frenzy – Aslanlar Arasında (Dvd) Kitabının Yazarı Kimdir?

Feeding Frenzy – Aslanlar Arasında (Dvd) kitabının yazarı Chris Douglas’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın