Chris Miller Puss In Boots – Çizmeli Kedi (Dvd) Pdf Kitap Özet İndir

Puss In Boots – Çizmeli Kedi (Dvd) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Puss In Boots – Çizmeli Kedi (Dvd), kitabı Chris Miller tarafından yazılmıitır. Puss In Boots – Çizmeli Kedi (Dvd) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Puss In Boots – Çizmeli Kedi (Dvd), Chris Miller tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Puss In Boots – Çizmeli Kedi (Dvd)

Yazarı

Chris Miller

Özeti

‘Onu Şrek’te tanıdınız ve çok sevdiniz… şimdi o çok büyük çizmelerini sizin için bir kere daha giyecek ve o dillere destan ününün nerden geldiğini size “olağanüstü eğlenceli” (Associated Press) bir dille anlatacak. Aşık, dövüşçü ve bir kanun kaçağı olan dokuz canlı Çizmeli Kedi (Antonio Banderas) yanına Kitty Yumuşak Pati (Salma Hayek) ile Rafadan Kafadan’ı da (Zach Galifianakis) alarak maceradan mecaraya atılacak ve kötülükleriyle etrafa nam salmış Jack ve Jill’e (Billy Bob Thornton, Amy Sedaris) karşı amansız bir savaş verektir. Ve işte karşınızda gerçek hikayesiyle kedi, mit, efsane – Çizmeli Kedi!’, ‘ ‘, ‘Diller: Türkçe, İngilizce, Almanca’, ‘Altyazı Seçenekleri: Türkçe, İngilizce, Almanca’, ’86’, ‘2011’, ‘ ‘, ‘ ‘, ‘ ‘

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2011’, ‘Barkod: 8680891118187’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Puss In Boots – Çizmeli Kedi (Dvd) Kitabının Yazarı Kimdir?

Puss In Boots – Çizmeli Kedi (Dvd) kitabının yazarı Chris Miller’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın