Cuca Canals Genç Poe / Morgue Sokağı’nın Gizemi 1 Pdf Kitap Özet İndir

Genç Poe / Morgue Sokağı’nın Gizemi 1 Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Genç Poe / Morgue Sokağı’nın Gizemi 1, kitabı Cuca Canals tarafından yazılmıitır. Genç Poe / Morgue Sokağı’nın Gizemi 1 kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Genç Poe / Morgue Sokağı’nın Gizemi 1, Cuca Canals tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Genç Poe / Morgue Sokağı’nın Gizemi 1

Yazarı

Cuca Canals

Özeti

‘Genç Poe’nun gizemli dünyasına hoş geldin!’, ‘Bu hikaye, ileride en iyi korku hikayelerinin yazarına dönüşecek sıra dışı bir çocuğun maceraları üzerine…’, ‘Her yeni olayda Genç Poe’ya eşlik ederken dünyadaki en meraklı, en yaratıcı, en akıllı, en analitik ve en hayalperest insanlardan birinin sırlarını keşfedeceksin.’, ”, ‘Edgar Allan Poe, on bir yaşındadır. Onu evlat edinen ailesi ve evcil hayvanı olan kargasıyla Boston’daki Morgue Sokağı’nda yaşıyor. Büyüdüğünde yazar olmak isteyen Poe, hazırladığı kitapçıktaki korkuları arkadaşlarını ya da ailesini korkutmak isteyen yaşıtlarına satarak para kazanıyor. Boş zamanlarında polis memuru Auguste Dupin’e en zorlu ve gizemli davaları çözmesinde yardım ediyor. Üstelik olayları çözmekte çok yetenekli!’, “Boston’daki Morgue Sokağı’nda, Edgar Allan Poe’nun yaşadığı yerden iki blok ötede, iki kadının öldürüldüğü korkunç bir cinayet işlenir. Komşularından biri haksız yere suçlandığında, Poe polise gider ve komşusunun masum olduğunu ispatlar. Müfettiş Auguste Dupin, henüz on bir yaşındaki bu genç adamın cesaretinden etkilenir ve bir ödül karşılığında davayı çözmesinde kendisine yardım etmesini ister.”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Dürdane Tekin’, ‘Yayın Tarihi: 07.03.2019’, ‘ISBN: 9786050830057’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 160’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 20.5 cm’, ‘Diğer Özellik: 10+ Yaş’

Genç Poe / Morgue Sokağı’nın Gizemi 1 Kitabının Yazarı Kimdir?

Genç Poe / Morgue Sokağı’nın Gizemi 1 kitabının yazarı Cuca Canals’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın