Daver Darende Türkiye’ye Dayatılan Büyük Oyun Pdf Kitap Özet İndir

Türkiye’ye Dayatılan Büyük Oyun Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Türkiye’ye Dayatılan Büyük Oyun, kitabı Daver Darende tarafından yazılmıitır. Türkiye’ye Dayatılan Büyük Oyun kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Türkiye’ye Dayatılan Büyük Oyun, Daver Darende tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Türkiye’ye Dayatılan Büyük Oyun

Yazarı

Daver Darende

Özeti

“Daver Darende, küresel güçlerin Ortadoğu’da oynadığı büyük oyuna ve bu karanlık oyunun ülkemizde neden olacağı gelişmelere mercek tutuyor bu kez.”, “Suriye’nin kuzeyinde olup bitenlerin ülkemize nasıl yansıyacağını bilgi, belge ve örneklerle okurlarına sunuyor.”, “- ABD’nin Türkiye karşıtı Pentagon raporunda neler öngörülüyor?”, “- Büyük oyun adım adım Türkiye’ye nasıl dayatılıyor?”, ‘- Yakın geçmişi bilmeden günümüzdeki gelişmeleri anlayabilir miyiz?’, “- ABD’nin Suriye’de hazırladığı ‘Örtülü Plan’, Arap Ordusu ve Suudi Arabistan…”, ‘- Menbiç sorunu nasıl çözümlenecek?’, ‘- İdlib, Türkiye için niçin önemli?’, “- Fırat’ın doğusunda ABD hangi oyunları sahneye koyuyor?”, “- Küresel güçlerin Fırat’ın doğusunda izlediği politika ile Akdeniz’in doğusundaki tutumları arasında fark var mı?”, ‘- Türkiye, kendi yazgısını eline alıp, bu çemberi yarabilecek mi? ‘, “Darende’nin çalışması, sınırlarımızın dışında kurgulanıp, yurdumuzun yarınına kasteden ‘Büyük Oyun’u deşifre ediyor…”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 11.03.2019’, ‘ISBN: 9786056899133’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 130’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Türkiye’ye Dayatılan Büyük Oyun Kitabının Yazarı Kimdir?

Türkiye’ye Dayatılan Büyük Oyun kitabının yazarı Daver Darende’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın