DETAY YAYINCILIK Turizm Ansiklopedisi – Türkiye (Ciltli) Turizm ve Ağırlama Endüstrisinin Temel Kavramlari Pdf Kitap Özet İndir

Turizm Ansiklopedisi – Türkiye (Ciltli)
Turizm ve Ağırlama Endüstrisinin Temel Kavramlari Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Turizm Ansiklopedisi – Türkiye (Ciltli)
Turizm ve Ağırlama Endüstrisinin Temel Kavramlari, kitabı DETAY YAYINCILIK tarafından yazılmıitır. Turizm Ansiklopedisi – Türkiye (Ciltli)
Turizm ve Ağırlama Endüstrisinin Temel Kavramlari kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Turizm Ansiklopedisi – Türkiye (Ciltli)
Turizm ve Ağırlama Endüstrisinin Temel Kavramlari, DETAY YAYINCILIK tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Turizm Ansiklopedisi – Türkiye (Ciltli)
Turizm ve Ağırlama Endüstrisinin Temel Kavramlari

Yazarı

DETAY YAYINCILIK

Özeti

“Ansiklopediler uzun yıllardır yaşamımızda olan, genel kültür amaçlı ya da belirli bilim dallarında kullanılan temel kavramları nispeten kısa metinler ile açıklamayı amaçlayan ve çoğunlukla birçok kitaptan oluşan setler halinde yayınlanan çalışmalardır. Ülkemizde de bu anlayışla yayınlanmış olan çok sayıda ansiklopedi vardır. Ayrıca dünya genelinde yayınlanmış olup, Türkiye’de de basılan genel kültür içerikli birçok büyük ansiklopedi de bulunmaktadır. Ancak, ülkemizde bugüne kadar özel olarak “turizm” içerikli bir çalışma henüz yapılmamıştır. Bu kitabın sunum yazısında belirtildiği üzere, ülkemizde 1965 yılında basılmış olan ve içinde turizm ile ilgili konular olarak sadece mekânsal tanıtımların ve bazı turistik değerlere ilişkin bilgilerin yer aldığı bir kitap olsa da, bunun doğrudan bir turizm ansiklopedisi olduğu söylenemez. Oysa ki, batı ülkelerinde yayınlanmış olan çok sayıda turizm ansiklopedisi bulunmaktadır. Bu kitapların başlıca özelliği de doğrudan ve sadece turizm konusundaki bilgiye akademik bir format ve içerikle yer vermektir.”

Teknik Bilgileri

‘Editor: Orhan İçöz’, ‘Editor: Prof. Dr. Muzaffer Uysal’, ‘Yayın Tarihi: 08.05.2019’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 758’, ‘Cilt Tipi: Ciltli’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 21 x 29.7 cm’

Turizm Ansiklopedisi – Türkiye (Ciltli)
Turizm ve Ağırlama Endüstrisinin Temel Kavramlari Kitabının Yazarı Kimdir?

Turizm Ansiklopedisi – Türkiye (Ciltli)
Turizm ve Ağırlama Endüstrisinin Temel Kavramlari kitabının yazarı DETAY YAYINCILIK’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın