joker tattoo

DIYTOY Magnetiq Kıyafet Giydirme – Kostümler (52 Parça) (IQ1499) Pdf

Magnetiq Kıyafet Giydirme – Kostümler (52 Parça) (IQ1499) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Magnetiq Kıyafet Giydirme – Kostümler (52 Parça) (IQ1499), kitabı DIYTOY tarafından yazılmıitır. Magnetiq Kıyafet Giydirme – Kostümler (52 Parça) (IQ1499) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Magnetiq Kıyafet Giydirme – Kostümler (52 Parça) (IQ1499), DIYTOY tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Magnetiq Kıyafet Giydirme – Kostümler (52 Parça) (IQ1499)

Yazarı

DIYTOY

Özeti

‘Manyetik Magnet Kıyafet Giydirme Kostümler oyunu ile çocuklar eğlenceli dakikalar geçirecekler!’, ‘ ‘, ’52 Parçadan oluşan bu set ile manyetik kitap üzerinde dilediğin gibi kıyafetleri değiştirebilirsiniz. Kızlar kendi tarzlarını yaratacakları bu magnet oyununu çok sevecekler!’, ‘ ‘, ‘Model kartlarına bakarak mıknatıslı şekilleri ekran üzerinde yapmaya çalışılır.’, ‘ ‘, ‘Oyun kutusunda beyaz arka fonlu yazılabilir alan mevcuttur. Aynı zamanda bu alan manyetiktir. Kutu içerisinden çıkan manyetik parçaları bu alana yaklaştırmanız ile birlikte ilgili parçalar kolaylıkla tahtaya yapışır.’, ‘ ‘, ‘Bu harika set ile çocuklarınızın şekilleri birleştirme ve tanıma becerileri gelişir.’, ‘ ‘, ‘Çocuklar için; zeka gelişimlerini, merak uyandırma, görsel hafıza, parça bütün ilişkisi ve nesneleri tanımasına yardımcı olmaktadır.’, ‘ ‘, ‘Bu setteki parçalar kaliteli malzemelerden üretilmiştir.’, ‘ ‘, ‘Parça sayısı: 52’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 10.04.2019’, ‘Barkod: 8681447071499’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Boyut: 20.5 x 26 cm’

Magnetiq Kıyafet Giydirme – Kostümler (52 Parça) (IQ1499) Kitabının Yazarı Kimdir?

Magnetiq Kıyafet Giydirme – Kostümler (52 Parça) (IQ1499) kitabının yazarı DIYTOY’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın