Doç. Dr. Fatih Demir Avrupa’da Kamu Yönetimi Pdf Kitap Özet İndir

Avrupa’da Kamu Yönetimi Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Avrupa’da Kamu Yönetimi, kitabı Doç. Dr. Fatih Demir tarafından yazılmıitır. Avrupa’da Kamu Yönetimi kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Avrupa’da Kamu Yönetimi, Doç. Dr. Fatih Demir tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Avrupa’da Kamu Yönetimi

Yazarı

Doç. Dr. Fatih Demir

Özeti

“Kitapta öncelikle Avrupa’da farklı siyasi ve idari yapıları sahip ülkeler arasında ortak kamu yönetimi ilkelerinin oluşturulmasına yönelik çabalar ele alınmaktadır. Bu bağlamda Avrupalılaşma ve Avrupa İdari Alanı gibi kavramlar önemli yer tutmaktadır. Kitapta Avrupalılaşma kavramı özellikle kamu yönetimi alanına yansıması bağlamında açıklanmaktadır.”, ‘ ‘, ‘İçindekiler:’, ‘Kamu Yönetiminde Avrupalılaşma’, ‘Yeni Bir Yönetişim Modeli:Açık İşbirliği Metodu’, ‘Bürokrasi ve Siyaset’, ‘Bölgesel Yönetimler’, “Kamu Sektöründe İnovasyon 6.Avrupa’da Kamu Yönetiminin Genel Görünümü”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 13.03.2019’, ‘ISBN: 9786053448549’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 188’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 16 x 24 cm’

Avrupa’da Kamu Yönetimi Kitabının Yazarı Kimdir?

Avrupa’da Kamu Yönetimi kitabının yazarı Doç. Dr. Fatih Demir’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın