Dr. Vasfiye Bayram Değer Adolesanlarda Üreme Sağlığı ve Cinsel Sağlık Eğitiminin Önemi Pdf Kitap Özet İndir

Adolesanlarda Üreme Sağlığı ve Cinsel Sağlık Eğitiminin Önemi Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Adolesanlarda Üreme Sağlığı ve Cinsel Sağlık Eğitiminin Önemi, kitabı Dr. Vasfiye Bayram Değer tarafından yazılmıitır. Adolesanlarda Üreme Sağlığı ve Cinsel Sağlık Eğitiminin Önemi kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Adolesanlarda Üreme Sağlığı ve Cinsel Sağlık Eğitiminin Önemi, Dr. Vasfiye Bayram Değer tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Adolesanlarda Üreme Sağlığı ve Cinsel Sağlık Eğitiminin Önemi

Yazarı

Dr. Vasfiye Bayram Değer

Özeti

“Türkiye’de cinsellik, başka birçok ülkede olduğu gibi, üstü kapalı bir konu olarak kalmıştır ve bu konuda eğitim, hizmet ve araştırma sınırlıdır. Ülkemizde ergenlere yönelik yapılandırılmış bir cinsel eğitim programı yoktur. Aile içerisinde başlaması beklenen cinsel eğitimi verecek olan ebeveynlerin de bu konuda yeterli bilgi birikimine sahip oldukları da söylenemez. Kaldı ki, ülkemizde sosyal ve kültürel faktörler nedeniyle cinsel konuların ailede halen tabu konumunda olduğu bilinmektedir.”, “Bu çalışma Mardin İli Kızıltepe İlçe Merkezi’ndeki ortaöğretim okullarının 9. ve 10. Sınıf öğrencilerinin ÜS/CS bilgilerinin belirlenmesi, ÜS/CS eğitim programının uygulanması, eğitimin etkinliğinin değerlendirilmesi ve öğrencilerin bu konudaki hizmetlerden beklentilerini tespit etmek amacıyla planlanmıştır.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.02.2018’, ‘ISBN: 9786054202386’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 156’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 16 x 24 cm’

Adolesanlarda Üreme Sağlığı ve Cinsel Sağlık Eğitiminin Önemi Kitabının Yazarı Kimdir?

Adolesanlarda Üreme Sağlığı ve Cinsel Sağlık Eğitiminin Önemi kitabının yazarı Dr. Vasfiye Bayram Değer’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın