Ebu’l Hasen Ali En-Nedvi Kehf Suresinde Madde ve Mana Mücadelesi Pdf Kitap Özet İndir

Kehf Suresinde Madde ve Mana Mücadelesi Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Kehf Suresinde Madde ve Mana Mücadelesi, kitabı Ebu’l Hasen Ali En-Nedvi tarafından yazılmıitır. Kehf Suresinde Madde ve Mana Mücadelesi kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Kehf Suresinde Madde ve Mana Mücadelesi, Ebu’l Hasen Ali En-Nedvi tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Kehf Suresinde Madde ve Mana Mücadelesi

Yazarı

Ebu’l Hasen Ali En-Nedvi

Özeti

“Kuranı Kerim’in 18. Sûresi olan Kehf’in Ebu’l Hasen Ali En-Nedvi tarafından ele alındığı bu eser madde ve mana arasındaki ilişkiye açıklık getirmiştir. Kuranı Kerim muhtevası bakımından her döneme ve topluma muhtelif konularda önderliği ve sorunlara sunduğu çözümleriyle daima yol göstericidir. Kehf sûresi de içerisinde aktardığı kıssalarla insanlara hidayet kaynağı olmaktadır.”, “Ebu’l Hasen Ali En-Nedvi bu eserini yazarken hem kendi makalelerini hem de sûreden alınan kıssaları bir arada sunarak îman, madde ve mana hususlarında önemli misalleri ve tedbirleri açıklamaktadır.”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Hasan Tat’, ‘Yayın Tarihi: 07.05.2019’, ‘ISBN: 9786056927867’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 128’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Kehf Suresinde Madde ve Mana Mücadelesi Kitabının Yazarı Kimdir?

Kehf Suresinde Madde ve Mana Mücadelesi kitabının yazarı Ebu’l Hasen Ali En-Nedvi’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın