Ekrem Bektaş Nasrettin Hoca – Aç Olan Börek Yesin – Büyük Çantalı Öyküler Pdf Kitap Özet İndir

Nasrettin Hoca – Aç Olan Börek Yesin – Büyük Çantalı Öyküler Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Nasrettin Hoca – Aç Olan Börek Yesin – Büyük Çantalı Öyküler, kitabı Ekrem Bektaş tarafından yazılmıitır. Nasrettin Hoca – Aç Olan Börek Yesin – Büyük Çantalı Öyküler kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Nasrettin Hoca – Aç Olan Börek Yesin – Büyük Çantalı Öyküler, Ekrem Bektaş tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Nasrettin Hoca – Aç Olan Börek Yesin – Büyük Çantalı Öyküler

Yazarı

Ekrem Bektaş

Özeti

“Nakkaş Yayınları’ndan çocuklarınızın yanından ayırmak istemeyecekleri özel çanta kesimli karton kitap serisi…”, “Çocuklar kendi kahramanlarını tanısın, onlarla öğrensin diye; Nasrettin Hoca’nın Keloğlan’ın, Karagöz ve Hacivat’ın masalları Ekrem Bektaş’ın kaleminden çıktı. Serinin bu kitabı “Nasrettin Hoca; Aç Olan Börek Yesin” özel çizimleri ve kaliteli baskısıyla çocukları kendi kültürleriyle tanıştırmayı bekliyor.”

Teknik Bilgileri

‘Çizer: Kemal Yargıcı’, ‘Çizer: İbrahim Aliustaoğlu’, ‘ISBN: 9786055401641’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 12’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 19 x 21 cm’, ‘Diğer Özellik: 7 Yaş+’

Nasrettin Hoca – Aç Olan Börek Yesin – Büyük Çantalı Öyküler Kitabının Yazarı Kimdir?

Nasrettin Hoca – Aç Olan Börek Yesin – Büyük Çantalı Öyküler kitabının yazarı Ekrem Bektaş’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın