EPSİLON YAYINEVİ Alita: Savaş Meleği Pdf Kitap Özet İndir

Alita: Savaş Meleği Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Alita: Savaş Meleği, kitabı EPSİLON YAYINEVİ tarafından yazılmıitır. Alita: Savaş Meleği kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Alita: Savaş Meleği, EPSİLON YAYINEVİ tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Alita: Savaş Meleği

Yazarı

EPSİLON YAYINEVİ

Özeti

“Büyük Savaş çok uzun zaman önce yaşandı. Savaşın sebepleri zamanla unutulup gitti. Harap olmuş Dünya’da, uçan kent Zalem’in attığı çöplerinarasında bir metropol, Demir”, ‘Kent yükseldi.’, ‘ ‘, ‘Siborgları tamir etmekte uzman Ido adında yalnız bir doktor, Demir Kent sakinlerine yardım etmek için elinden geleni yapar. Ama Ido’nun ikinci bir hayatı daha vardır, kırılan kalbinin parçalarından doğan başka bir kişiliğin şekillendirdiği bir hayat.’, ‘ ‘, ‘Suç dolu bir yaşamdan kurtulmayı başarmış Hugo adında genç bir adam, gözünü son bir vurguna diker: Kendi geçmişinin sırlarını çözecek bir nesneye.’, ‘ ‘, “Ve şehrin en güçlü iş insanı Vector, Demir Kent’in geleceğini sonsuza dek değiştirecek yepyeni bir teknolojiye odaklanır.”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Seda Çıngay Mellor’, ‘Editor: Merve Çay’, ‘Yayın Tarihi: 01.07.2021’, ‘ISBN: 9786051739304’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 360’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Alita: Savaş Meleği Kitabının Yazarı Kimdir?

Alita: Savaş Meleği kitabının yazarı EPSİLON YAYINEVİ’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın