Fethi Güngör Cevdet Said Muttaki Mütefekkir Pdf Kitap Özet İndir

Cevdet Said
Muttaki Mütefekkir Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Cevdet Said
Muttaki Mütefekkir, kitabı Fethi Güngör tarafından yazılmıitır. Cevdet Said
Muttaki Mütefekkir kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Cevdet Said
Muttaki Mütefekkir, Fethi Güngör tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Cevdet Said
Muttaki Mütefekkir

Yazarı

Fethi Güngör

Özeti

“Özgün fikirleriyle İslam düşüncesine önemli katkılar yapmış olan Cevdet Said, insanları Kur’an’ın hakikatleriyle buluşturma çabasını doksana dayanmış yaşına rağmen büyük bir aşkla sürdürüyor. “, ”, “Sorunların silahla çözülebileceğini zannedenlerin derin bir yanılgı içinde olduğuna dikkat çeken üstat, cihadın ‘insanları öldürmek’ değil, Kur’an’ın anlaşılması ve ilahi mesajın anlaşılması için mücadele etmek olduğunu yetmiş yıldır anlatmaya devam ediyor. “, ”, “Yazılarında ve konuşmalarında ‘suçu başkalarına atma’nın Kur’ani bir yöntem olmadığına vurgu yapan üstat, şiddete başvurmaktan kaçınmaya, bireyi ve toplumu bilim, barış ve ikna yöntemiyle ıslaha, kainat ve Kur’an ayetlerini tefekküre, tarihten ders almaya ve Allah’ın tabiata ve topluma koymuş olduğu yasalar riayet etmeye çağırıyor. ”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 02.05.2019’, ‘ISBN: 9786057901415’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 128’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Cevdet Said
Muttaki Mütefekkir Kitabının Yazarı Kimdir?

Cevdet Said
Muttaki Mütefekkir kitabının yazarı Fethi Güngör’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın