joker tattoo

Filiz Ersöz IBM SPSS ile İstatistiksel Veri Analizi Pdf

IBM SPSS ile İstatistiksel Veri Analizi Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

IBM SPSS ile İstatistiksel Veri Analizi, kitabı Filiz Ersöz tarafından yazılmıitır. IBM SPSS ile İstatistiksel Veri Analizi kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
IBM SPSS ile İstatistiksel Veri Analizi, Filiz Ersöz tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

IBM SPSS ile İstatistiksel Veri Analizi

Yazarı

Filiz Ersöz

Özeti

‘IBM SPSS ile İstatistiksel Veri Analizi kitabı; Fen ve Mühendislik, Sağlık bilimleri ve Sosyal bilimleri alanlarında; Lisansüstü tezler, akademik çalışmalar, araştırma sektöründe çalışanlar, anket geliştirip veri analizi yapmak isteyenler ve şirketlerinde istatistiksel raporlar yazanlar ile araştırmacılara, istatistik okur yazarlığını geliştirmek ve iş analitiği sonuçlarını karar verme süreçlerinde kullanılmasına yöneliktir.’, ”, “Kitapta; IBM SPSS’de değişken tanımlanması ve veri girişi, verilerin dağılımı, tanımlayıcı istatistikler, parametrik ortalama karşılaştırma analizleri (t-testleri, tek ve iki yönlü anova), parametrik olmayan ortalama karşılaştırma analizleri (işaret testi, mann-whitney u testi, wilcoxon işaret testi, kruskalwallis testi vb.), ki – kare analizleri (bağımsızlık, homojenlik ve uyum iyiliği), regresyon ve korelasyon analizi uygulamaları verilmiştir.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 30.11.2018’, ‘ISBN: 9786059395076’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 372’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 16 x 24 cm’

IBM SPSS ile İstatistiksel Veri Analizi Kitabının Yazarı Kimdir?

IBM SPSS ile İstatistiksel Veri Analizi kitabının yazarı Filiz Ersöz’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın