joker tattoo

FISHER PRICE Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Türkçe (GFP27) Pdf

Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Türkçe (GFP27) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Türkçe (GFP27), kitabı FISHER PRICE tarafından yazılmıitır. Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Türkçe (GFP27) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Türkçe (GFP27), FISHER PRICE tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Türkçe (GFP27)

Yazarı

FISHER PRICE

Özeti

‘Fisher Price Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları kitabı ile minikler hem öğrenecek hem de eğlenceli dakikalar geçirecekler!’, ‘Bu müzikli taşınabilir kitap, bebeğinize sevimli hayvanları, sayı saymayı ve daha birçok eğlenceli faaliyeti ‘, ‘şarkılar ve seslerle öğretir! Hem gülümseyen ve ışık yanan yüze basıldığında, hem de sayfaları çevirdiğinizde müzik,’, ‘ ‘, ‘şarkı ve sözler duyulmaya başlamaktadır.’, ‘Işıklar, müzik ve sesler için güneş düğmesine basmanız yeterli! Sevimli çiftlik hayvanları ve sayıların bulunduğu,’, ‘ ‘, ‘çevirmesi kolay 2 sayfası bulunmaktadır. Bebeğiniz sevimli çiftlik arkadaşları ile şekilleri, renkleri, sayıları ve ‘, ‘hayvanları eğlenerek öğreneceği bu eğitici kitabı çok sevecek!’, ‘Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Kitabı, minik kitap kurdunuzun ilk kitabı olmak için harika bir aday! Sevimli hayvanlar,’, ‘ ‘, ‘heyecan verici ışıklar ve seslerin yanı sıra sayı sayma gibi aktiviteleri destekleyici şarkılara sahip.’, ‘ ‘, ‘Kolay taşıma sağlayan kulbu sayesinde bebeğiniz en sevdiği kitabı gittiği her yere taşıyabilir!’, ‘Bebeğinizin kitap okumanın ne kadar eğlenceli olduğunu öğrenmesine, işitsel algılarını, ince motor becerilerini ve hayal’, ‘ ‘, ‘güçlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca sayfaları çevirdikçe bebeğiniz, ışıkların parladığı ve seslerin’, ‘ ‘, ‘çaldığı güneş düğmesine basacak ve bu sayede neden ve sonuç ilişkisini keşfedecek!’, ‘6 ay ile 3 yaş arasındaki çocuklar için uygundur.’, ‘3 x AAA pil ile çalışmaktadır. Piller ürüne dahildir.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 11.04.2019’

Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Türkçe (GFP27) Kitabının Yazarı Kimdir?

Eğlenceli Çiftlik Arkadaşları Türkçe (GFP27) kitabının yazarı FISHER PRICE’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın