joker tattoo

Gail Simone Catwoman Tweety / Sylvester Pdf

Catwoman Tweety / Sylvester Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Catwoman Tweety / Sylvester, kitabı Gail Simone tarafından yazılmıitır. Catwoman Tweety / Sylvester kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Catwoman Tweety / Sylvester, Gail Simone tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Catwoman Tweety / Sylvester

Yazarı

Gail Simone

Özeti

‘KEDİ PENÇESİ İLE KANARYA ÇIĞLIĞININ MUHTEŞEM UYUMU!’, ‘ ‘, “Tweety’nin peşindeki amansız takibi sırasında Sylvester birdenbire kendisini, yeni bir insan müttefikin; Catwoman’ın kucağında bulur. Bu durumda, kendisinin de biraz yardıma ihtiyacı olacağını fark eden Tweety de kendi süper kahramanını bulmaya yönelir. Ufak çatışmaların kontrolden çıkmaya başlaması ve tüm Gotham’ı aniden pençesine alacak kediler ile kuşlar arasında tam tekmil bir savaşa dönüşmesi fazla uzun sürmez!”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Deniz Erkaradağ’, ‘Yayın Tarihi: 08.04.2019’, ‘Orijinal Adı: Catwoman/ Tweety & Sylvester’, ‘ISBN: 9786052044858’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 40’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 16 x 24 cm’

Catwoman Tweety / Sylvester Kitabının Yazarı Kimdir?

Catwoman Tweety / Sylvester kitabının yazarı Gail Simone’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın