GIOCHI L.O.L Bebekler Sürpriz Saçlar (LLU64000) Pdf Kitap Özet İndir

L.O.L Bebekler Sürpriz Saçlar (LLU64000) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

L.O.L Bebekler Sürpriz Saçlar (LLU64000), kitabı GIOCHI tarafından yazılmıitır. L.O.L Bebekler Sürpriz Saçlar (LLU64000) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
L.O.L Bebekler Sürpriz Saçlar (LLU64000), GIOCHI tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

L.O.L Bebekler Sürpriz Saçlar (LLU64000)

Yazarı

GIOCHI

Özeti

“Yeni L.O.L Bebekler’in muhteşem saç renkleri ve stilleri ile tanışma zamanı!”, ’12’den fazla yepyeni L.O.L. Bebekle gelen L.O.L. Bebekler Sürpriz Saçlar içerisinde tam 15 sürpriz saklı.’, ‘Her katmanda ayrı bir sürpriz ve heyecan bekliyor. Sürprizlere ulaşmak için hemen L.O.L’, ‘ ‘, ‘Surprise Hairgoals paketini açmaya başlayın.’, ‘L.O.L. Bebek’ler suya sokulduğunda ortaya çıkan sürpriz bir özelliği vardır.’, ‘Ağlıyor, çiş yapıyor ve renk değiştirebiliyor. Ayrıca; kutuyu bebek sergileme standı,’, ‘ ‘, ‘kuaför koltuğu veya çanta olarak da kullanabilirsiniz.’, ‘L.O.L hayranları bu yeni Sürpriz Saçlar serisini çok sevecek ve bebeklerin hepsini biriktirip’, ‘ ‘, ‘koleksiyonlarını tamamlamak isteyecekler.’, ‘Kutu İçerisinde; 1 Sihirli Ayna, 1 Gizli Mesaj, Saç Tokası Çıkartmaları, Kuaför Koltuğu, ‘, ‘Saç Bigudileri, Tarak, Şişe, Moda Aksesuarları, Gizemli Kıyafet, Kıyafet, Ayakkabılar ve L.O.L. Sürpriz Bebek bulunmaktadır.’, ”, ‘ ‘

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 15.03.2019’

L.O.L Bebekler Sürpriz Saçlar (LLU64000) Kitabının Yazarı Kimdir?

L.O.L Bebekler Sürpriz Saçlar (LLU64000) kitabının yazarı GIOCHI’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın