Gustave Flaubert Saf Bir Yürek (Kısa Klasik) Pdf Kitap Özet İndir

Saf Bir Yürek (Kısa Klasik) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Saf Bir Yürek (Kısa Klasik), kitabı Gustave Flaubert tarafından yazılmıitır. Saf Bir Yürek (Kısa Klasik) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Saf Bir Yürek (Kısa Klasik), Gustave Flaubert tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Saf Bir Yürek (Kısa Klasik)

Yazarı

Gustave Flaubert

Özeti

‘“Saf Bir Yürek öyküsü sıradan bir yaşamın, bağlandığına coşkudan uzak bir biçimde bağlanan, taze, ekmek gibi yumuşak, dindar ve yoksul bir köylü kadının öyküsüdür.”’, ‘Flaubert’, “Fransız edebiyatında gerçekçiliğin öncüsü sayılan Gustave Flaubert, birçoklarınca başyapıt kabul edilen öyküsü Saf Bir Yürek’te, biricik aşkı Théodore askere alınmamak için hali vakti yerinde bir kadınla evlenince, çalıştığı çiftlikten ayrılıp başka bir kentte yaşayan dul bir kadının hizmetçisi olan Félicité’nin öyküsünü anlatır. Karşılıksız veren, karşılıksız seven bu talihsiz kızın hikâyesi eşliğinde ruhsal bir yolculuğa çıkarır okuru. Flaubert’in tüm yazınsal ustalığını sergileyen bu eşsiz öyküyü Samih Rifat’ın çevirisiyle sunuyoruz.”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Samih Rifat’, ‘Yayın Tarihi: 25.09.2019’, ‘ISBN: 9789750740060’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 56’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 12.5 x 19.5 cm’

Saf Bir Yürek (Kısa Klasik) Kitabının Yazarı Kimdir?

Saf Bir Yürek (Kısa Klasik) kitabının yazarı Gustave Flaubert’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın