joker tattoo

HASBRO Tabu Aile Boyu Eğlence (E4941) Pdf

Tabu Aile Boyu Eğlence (E4941) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Tabu Aile Boyu Eğlence (E4941), kitabı HASBRO tarafından yazılmıitır. Tabu Aile Boyu Eğlence (E4941) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Tabu Aile Boyu Eğlence (E4941), HASBRO tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Tabu Aile Boyu Eğlence (E4941)

Yazarı

HASBRO

Özeti

‘Tabu Aile Boyu Eğlence yeni versiyonuyla sizlerle!’, ‘Aileler için yasaklar hiç bukadar eğlenceli olmamıştı. Çocuklar, anne ve babalar Tabu’nun bu yeni versiyonuyla çok eğlenecek.’, ‘Tabu Aile Boyu Eğlence oyununda çocuklar ve anne babalar için farklı kartlar var. Çocukların kartlarında bir ‘, ‘Soru kelimesi ama sadece 2 Tabu kelimesi yer alıyor. 260 kartta 1000’den fazla Soru kelimesi bulunuyor.’, ‘Oyuncular zamana karşı yarışırken takımlarına yasak kelimeleri kullanmadan Soru kelimelerini anlatmaya çalışıyor. ‘, ‘En çok kelimeyi anlatmayı başaran takım oyunu kazanıyor.’, ‘Kutu İçerisinde; 260 kart (çocuklar için 130 adet & anne-babalar için 130 adet), Tabu düdüğü, kum saati, puan defteri ve oyun kılavuzu bulunmaktadır.’, ‘Kutu Ölçüsü; 20 x 5 x 27 cm.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 11.04.2019’

Tabu Aile Boyu Eğlence (E4941) Kitabının Yazarı Kimdir?

Tabu Aile Boyu Eğlence (E4941) kitabının yazarı HASBRO’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın