Havva Karagöz Seçim, Demokrasi ve Seçim Sistemleri Sempozyumu Pdf Kitap Özet İndir

Seçim, Demokrasi ve Seçim Sistemleri Sempozyumu Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Seçim, Demokrasi ve Seçim Sistemleri Sempozyumu, kitabı Havva Karagöz tarafından yazılmıitır. Seçim, Demokrasi ve Seçim Sistemleri Sempozyumu kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Seçim, Demokrasi ve Seçim Sistemleri Sempozyumu, Havva Karagöz tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Seçim, Demokrasi ve Seçim Sistemleri Sempozyumu

Yazarı

Havva Karagöz

Özeti

“Anayasa hukuku alanında Türkiye’de son dönemde sürekli tartışma yaratan konulardan biri seçim olmuştur. 2014 yılından bugüne dek Türkiye’de 2016 yılı hariç her sene en az ya bir seçim ya da bir halkoylaması yapıldığı düşünülecek olursa seçimin başlı başına bir ilgi odağı olması çok olağandır. Bu ilgiye rağmen, bu konularda düzenlenen akademik toplantıların sayısı gittikçe azalmaktadır. Bu sorumluluk bilinci ile MEF Üniversitesi olarak 1-2 Mart 2018’de düzenlediğimiz Seçim, Demokrasi ve Seçim Sempozyumu’nda sunulan bildirilerden oluşan bu kitap; seçimlere ilişkin güncel sorunları demokrasi, seçim sistemleri, insan hakları ve hükümet sistemleri ile bağlantılı olarak hem teorik hem de pratik yönleri ile ele alıyor.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 15.03.2019’, ‘ISBN: 9786057622198’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 447’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: 1. Hm. Kağıt’, ‘Boyut: 16 x 23.5 cm’

Seçim, Demokrasi ve Seçim Sistemleri Sempozyumu Kitabının Yazarı Kimdir?

Seçim, Demokrasi ve Seçim Sistemleri Sempozyumu kitabının yazarı Havva Karagöz’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın