İlay Yüksel Eve Dönüş Yolu Pdf Kitap Özet İndir

Eve Dönüş Yolu Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Eve Dönüş Yolu, kitabı İlay Yüksel tarafından yazılmıitır. Eve Dönüş Yolu kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Eve Dönüş Yolu, İlay Yüksel tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Eve Dönüş Yolu

Yazarı

İlay Yüksel

Özeti

“Arın Soyer’in gidişiyle Mercan hem babasını hem de en iyi dostunu kaybeder. Babalarının onları terk edişinden bir süre sonra annelerini de kaybeden Deniz ve Mercan birbirlerine sığınmak yerine birbirlerinden oldukça uzağa savrulurlar.”, ‘Mercan hala hayatta olan babasıyla görüşmeyi reddederek kendi hikayesini yazarken, bir dağ köyü olan Yeşilyurt’taki sakin hayatı babasının ölüm haberiyle altüst olur. Böylece abisiyle birlikte yıllar önce kapısını çekip çıktıkları, iyi kötü anılarla dolu Beykoz’daki evine geri dönüş yolculuğu başlar.’, ‘Mercan’ın Beykoz’daki evin kapısında karşılaştığı Özgür, Arın Soyer’in çocuklarından ayrı kaldığı yıllarda karşısına çıkan öğrencilerinden biridir. Mercan ve Özgür, derinden bağlı oldukları Arın Soyer’in farklı dönemlerinin tanıklarıdır. Ellerindeki yarım hikayelerle ancak bir bütün olabileceklerinden habersizdirler.’, ‘Affetmenin, affederek yola devam etmenin, sadakatin öyküsü “Eve Dönüş Yolu”. Bizde bıraktıkları izler kadar vazgeçemediğimiz; vazgeçildiğimizi düşündüğümüzde de yola etmekte güçlük çektiklerimizin anısını yaşatmak üzere yazıldı.’, “Hesaplaşmanın hiç bitmediği geçmişimize, anısına gözümüz gibi baktığımız Arın Soyer’lere, geride kalıp özlemle ama dimdik ayakta duran Mercan’lara ve yalnız başınıza verdiğiniz onca savaştan sonra karşımıza çıkan tüm kahramanlara; Özgür’lere…”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 23.08.2021’, ‘ISBN: 9786257592581’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 192’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Eve Dönüş Yolu Kitabının Yazarı Kimdir?

Eve Dönüş Yolu kitabının yazarı İlay Yüksel’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın