İlker Korkutlar Venüs Projesi Pdf Kitap Özet İndir

Venüs Projesi Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Venüs Projesi, kitabı İlker Korkutlar tarafından yazılmıitır. Venüs Projesi kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Venüs Projesi, İlker Korkutlar tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Venüs Projesi

Yazarı

İlker Korkutlar

Özeti

‘Yıl 2045, dünyanın bildiğimiz gibi olmadığı zamanlar… Yeryüzünde yalnızca Venüs Topluluğu var. Önceki dünyadan seçilen yüz bin kadın, yapay zekâ Quantus tarafından yönetilen toplulukta uyum içinde yaşarken bir yandan da büyük felaketten sonra hayatta kalanları arıyor. Quantus’un raporlarına göre henüz kimseye rastlanmasa da gerçek bundan ibaret olabilir mi?’, ‘Felaketten önce dondurulan babasını hayata döndürmek için çalışan kriyojeni mühendisi Derin, zamanının ötesinde hayalleri olan bilgisayar mühendisi Demir, karanlık iş adamı Nihat, şehir hayatını terk edip kendi düzenini kuran Mert…’, ‘Kahramanlarımızın yolu robot istilası ve insan dondurma projelerinin tam ortasında kesişirken birbirlerine görünmez iplerle bağlı bu insanlar dünyanın geleceği için savaşacaklar.’, ‘Peki kazanan kim olacak?’, “İlker Korkutlar’ın sürükleyici anlatımıyla , fütürist Jacque Fresco’nun gelecek dünya hayalinden ilhamla kurgulanmış bir roman; kıtlık, salgın hastalıklar, yapay zekâ ve uzaydaki diğer canlılarla dünyalılar arasında kurulan bağlantılarla katman katman açılan çok karakterli bir anlatı…”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 10.08.2021’, ‘ISBN: 9786257340076’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 392’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Venüs Projesi Kitabının Yazarı Kimdir?

Venüs Projesi kitabının yazarı İlker Korkutlar’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın