joker tattoo

İNDİE KAHVE Brezilya Caichoiera de Grama Çekirdek Kahve / Kağıt Filtre / 250 gr. Pdf

Brezilya Caichoiera de Grama Çekirdek Kahve / Kağıt Filtre / 250 gr. Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Brezilya Caichoiera de Grama Çekirdek Kahve / Kağıt Filtre / 250 gr., kitabı İNDİE KAHVE tarafından yazılmıitır. Brezilya Caichoiera de Grama Çekirdek Kahve / Kağıt Filtre / 250 gr. kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Brezilya Caichoiera de Grama Çekirdek Kahve / Kağıt Filtre / 250 gr., İNDİE KAHVE tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Brezilya Caichoiera de Grama Çekirdek Kahve / Kağıt Filtre / 250 gr.

Yazarı

İNDİE KAHVE

Özeti

“Çiftlik, 1890’dan beri Carvalho Dias ailesinin yönetimindedir ve orijinal Bourbon çeşitlerinin bir kısmı 107 yaşın üzerindedir. Çiftlik, São Paolo Eyaleti’nin Mogiana bölgesinde, deniz seviyesinden yaklaşık 1. 100-1. 500 metre yüksekliktedir. Bu verimli bölge Brezilya’nın en eski kahve çiftliklerinin bazılarına ev sahipliği yapmaktadır.”, ‘Çiftlik, 165 hektarı kahveye ayrılmış 417 hektarın üzerindedir. Çiftlikteki dik topografya makinelerin kullanımını imkansız kıldığından, hemen hemen tüm işler elle yapılır.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.04.2019’, ‘Barkod: 8682139720602’

Brezilya Caichoiera de Grama Çekirdek Kahve / Kağıt Filtre / 250 gr. Kitabının Yazarı Kimdir?

Brezilya Caichoiera de Grama Çekirdek Kahve / Kağıt Filtre / 250 gr. kitabının yazarı İNDİE KAHVE’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın