joker tattoo

İNDİE KAHVE İndie Amerika Çekirdek Kahve / Espresso / 250 gr. Pdf

İndie Amerika Çekirdek Kahve / Espresso / 250 gr. Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

İndie Amerika Çekirdek Kahve / Espresso / 250 gr., kitabı İNDİE KAHVE tarafından yazılmıitır. İndie Amerika Çekirdek Kahve / Espresso / 250 gr. kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
İndie Amerika Çekirdek Kahve / Espresso / 250 gr., İNDİE KAHVE tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

İndie Amerika Çekirdek Kahve / Espresso / 250 gr.

Yazarı

İNDİE KAHVE

Özeti

“Latin Amerika, kahve üretim işine girmekte gecikmişse de Güney Amerika ülkeleri artık dünya çapında tüketilen kahvenin çoğunu üretmektedir. Kahve çekirdekleri Afrika ve Arabistan’dan Avrupa’ya, Uzak Doğu’ya ve daha sonra Amerika’ya yayılmıştır. Tropikal iklim koşullarına sahip bölgelerde yetişen kahve bitkisi, toprak, yükseklik, sıcaklık gibi değişkenlerden etkilenir ve yerel tatsal özellikler edinir. Kolombiya ve Brezilya, kahveleriyle en çok dikkat çeken Güney Amerika ülkeleridir ve dünyadaki tüketimi büyük oranda tedarik ederler. Brezilya dünya arabika kahvelerinin %30’unu tedarik etmektedir. El Salvador, Kosta Rika ve Guatemala, diğer dikkat çeken kaliteli arabika kahve üreticileridir. Çoğunlukla düşük yükseklikteki çiftlikler nedeniyle, Brezilya kahvesi, çikolata, fındık, karamel, badem tatlarının alınabildiği, orta yüksek gövdeli, düşük asiditeli kahvelerdir. Sütlü içeceklerle ve gün boyu tüketimde uygundur. Kolombiya ise yüksek irtifada yetişen farklı çeşitlerdeki, yıkanmış kahveleri ile bilinir. Bu çekirdekler orta asiditeli, orta gövdeli, zengin, çiçeksi ve karamelimsi bir tada sahip ve oldukça temiz içimli bir tada sahiptir.”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.04.2019’, ‘Barkod: 8682139720046’

İndie Amerika Çekirdek Kahve / Espresso / 250 gr. Kitabının Yazarı Kimdir?

İndie Amerika Çekirdek Kahve / Espresso / 250 gr. kitabının yazarı İNDİE KAHVE’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın