İTİBAR – DERGİ Sayı:90 Mart 2019 İtibar Edebiyat ve Fikriyat Dergisi Pdf Kitap Özet İndir

Sayı:90 Mart 2019 İtibar Edebiyat ve Fikriyat Dergisi Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Sayı:90 Mart 2019 İtibar Edebiyat ve Fikriyat Dergisi, kitabı İTİBAR – DERGİ tarafından yazılmıitır. Sayı:90 Mart 2019 İtibar Edebiyat ve Fikriyat Dergisi kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Sayı:90 Mart 2019 İtibar Edebiyat ve Fikriyat Dergisi, İTİBAR – DERGİ tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Sayı:90 Mart 2019 İtibar Edebiyat ve Fikriyat Dergisi

Yazarı

İTİBAR – DERGİ

Özeti

‘İtibar, 90. sayısı olan Mart sayısında Tarık Tufan ile yapılmış bir söyleşiye yer veriyor. Türk Edebiyatının her kuşaktan önemli isimlerinin ürünleriyle katkıda bulundukları İtibar, doyurucu bir sayı ile okurunun karşısına çıkıyor.’, ‘ ‘, ‘İbrahim Tenekeci’nin yönetimindeki İtibar, usta çizer Hasan Aycın’ın çizgilerini yayınlamaya devam ediyor. Her zaman olduğu gibi şiirleriyle dikkat çeken dergi, Hüseyin Atlansoy’un “Olmayacak Olacak” isimli eseriyle şiir sayfalarını açıyor. Cahit Koytak’ın “Asa”, Mehmet Narlı‘nın “Sabır” ve Ömer Fatih Andı’nın “Ağır Köprü” başlıklı şiirleriyle devam ediyor. Bu sayının diğer şairleri iseve .’, ‘ ‘, ‘ın Mart sayısının öykü sayfalarında ’in “Babamın Yumrukları”, ’ın “Güldürmeye Yetmeyen Sevinçler”, ’nın “Bir Sincaba Dokunmak” ve ’ın “Pusu” isimli öyküleri bulunuyor.’, ‘ ‘, ”, ‘ ‘, ‘’ın Mart sayısında sormuş, cevaplamış. diyor. “Geyve Posta Tarihi” başlıklı bir yazı kaleme aldı. Ölümün En Uzun Yüzyılı” başlıklı yazısıyla yürüyüşünü sürdürüyor.“Türkiye’nin Tarihi Ne Zaman Başladı?” diyerek önemli bir konuya temas ediyor. “Kendilik Cesareti” başlıklı yazısıyla aramızda. Kitap tahlili bölümümüzde ise in “Yılan Islığıyla Serenad”, ın “Barbar Modern Medenî”,’ın “Kara Dursun ve Diğer Ankara Söylenceleri”, in “Acı Yok”, in “Osmanlı Aklı”, ın “Açık Unutulmuş Mikrofon”, un “Gece Geç” ve ın “Yüz Sene Daha” adlı kitaplarını değerlendirdi.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 04.03.2019’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 16 x 24 cm’

Sayı:90 Mart 2019 İtibar Edebiyat ve Fikriyat Dergisi Kitabının Yazarı Kimdir?

Sayı:90 Mart 2019 İtibar Edebiyat ve Fikriyat Dergisi kitabının yazarı İTİBAR – DERGİ’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın