Jeanette Winterson Fener Bekçisi Pdf Kitap Özet İndir

Fener Bekçisi Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Fener Bekçisi, kitabı Jeanette Winterson tarafından yazılmıitır. Fener Bekçisi kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Fener Bekçisi, Jeanette Winterson tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Fener Bekçisi

Yazarı

Jeanette Winterson

Özeti

‘Mutlu olmayı beklemiyorum. Aşkı çözüm ya da yanıt olarak düşünmüyorum. Aşkı doğanın bir gücü olarak düşünüyorum; güneş kadar güçlü, gerekli, gayrişahsi, devasa ve imkânsız bir şey olarak; ısıttığı gibi kavuran, kuruttuğu gibi hayat veren… ‘, “Jeanette Winterson, bu kez sevginin, merhametin ve bağlılığın izinde İskoçya’nın uzak ve yalıtılmış bir kıyı kasabasına taşıyor okuru. Eski deniz fenerinin sıradışı bekçisinin dilinde, dün ve bugün birbirine açılan eşsiz öykülere dönüşürken hayal kırıklığı ve çaresizlikler de baş gösterecek ama aşk, her koşulda galip gelecektir.”, “‘nde hikâyeler kadar arayışlar da iç içe geçer, geçmiş ve gelecek aşılır; çünkü, mutlu ya da mutsuz, hikâyelerin bir sonu yoktur. ”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Zarife Biliz’, ‘Yayın Tarihi: 27.04.2021’, ‘Orijinal Adı: Lighthousekeeping’, ‘ISBN: 9786257370134’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 181’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Fener Bekçisi Kitabının Yazarı Kimdir?

Fener Bekçisi kitabının yazarı Jeanette Winterson’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın