joker tattoo

Joseph E. Stiglitz Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı Pdf

Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı, kitabı Joseph E. Stiglitz tarafından yazılmıitır. Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı, Joseph E. Stiglitz tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı

Yazarı

Joseph E. Stiglitz

Özeti

“Stıglıtz, alanında bir dönüm noktası olan ve çok satan kitabını genişletip güncelleyerek, küreselleşmenin Abd ve Avrupa’daki yeni hayal kırıklıklarına değiniyor. Küreselleşme, yayımlandıktan hemen sonra, uluslararası para fonu’nun, dünya bankası gibi diğer büyük kuruluşların ve küresel ticaret anlaşmalarının, yardım ettiği varsayılan gelişmekte olan ülkelere nasıl zarar verdiğini göstererek, küreselleşme tartışmalarında bir mihenk taşı oldu. Küreselleşme günümüzde de yanlış yönetilmeye devam ediyor. Şimdi katkıda bulunduğu engebeli eşitsizliklerle iyice görünür olmuş zararları, Amerika’da da, en az gelişmiş dünyanın geri kalanı kadar artan politik kargaşayı yansıtıyor.”, “Kitabın yeni girişi ve hayal kırıklığı üzerine yeni bölümleri, Donald Trump’ın yükselişi ve yeni korumacı hareket ile küreselleşmenin gidişatına dair yeni son söz, Stiglitz’in mesajlarının ne kadar öngörülü olduğunu ortaya koyuyor.”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Deniz Vural’, ‘Çevirmen: Arzu Taşçıoğlu’, ‘Yayın Tarihi: 08.11.2018’, ‘ISBN: 9786051716275’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 624’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 21 cm’

Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı Kitabının Yazarı Kimdir?

Küreselleşme Büyük Hayal Kırıklığı kitabının yazarı Joseph E. Stiglitz’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın