KAPAX Kapax Mona Cepli Kitap Kılıfı – Dalgalar Pdf Kitap Özet İndir

Kapax Mona Cepli Kitap Kılıfı – Dalgalar Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Kapax Mona Cepli Kitap Kılıfı – Dalgalar, kitabı KAPAX tarafından yazılmıitır. Kapax Mona Cepli Kitap Kılıfı – Dalgalar kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Kapax Mona Cepli Kitap Kılıfı – Dalgalar, KAPAX tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Kapax Mona Cepli Kitap Kılıfı – Dalgalar

Yazarı

KAPAX

Özeti

‘Kapax Mona kitap kılıfları yepyeni bir ürün, yepyeni bir tarz…’, ‘Çantanızda taşırken kitaplarınızın kenarlarının kıvrılmasını önlersiniz.’, ‘1 tane kalın veya 2-3 ince kitabınızı taşıyabilirsiniz.’, ‘Ön kısımdaki ceplere kalem, telefon, kulaklık vb. koyabilirsiniz.’, ‘Cırt bantlı üst kapak kitaplarınızı kılıf içinde tutar.’, ‘Kitabınızı su sıçramalarından ve elinizin ıslaklığından korur.’, ‘Kitap sevdalıları için harika ve ellerinden düşürmeyecekleri bir hediyedir’, ‘Uzun ömürlü, su geçirmez, sağlam kumaşlardan yapılmıştır. Kirlendiğinde yıkanabilir’, ‘Ürünlerin kumaşı, baskısı ve dikimi tamamen Türkiye’de yapılmaktadır.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 07.03.2019’, ‘Boyut: 20 x 25 cm’

Kapax Mona Cepli Kitap Kılıfı – Dalgalar Kitabının Yazarı Kimdir?

Kapax Mona Cepli Kitap Kılıfı – Dalgalar kitabının yazarı KAPAX’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın