KAPAX Kitap Kılıfı – Saat (XS – 29×19,5cm) Pdf Kitap Özet İndir

Kitap Kılıfı – Saat (XS – 29×19,5cm) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Kitap Kılıfı – Saat (XS – 29×19,5cm), kitabı KAPAX tarafından yazılmıitır. Kitap Kılıfı – Saat (XS – 29×19,5cm) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Kitap Kılıfı – Saat (XS – 29×19,5cm), KAPAX tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Kitap Kılıfı – Saat (XS – 29×19,5cm)

Yazarı

KAPAX

Özeti

‘Küçük boy ve ince kitaplarınız için özel boyut XS’, ‘Kapax kitap kılıfları yepyeni bir ürün, yepyeni bir tarz…’, ‘Çantanızda taşırken kitabınızın kenarlarının kıvrılmasını önlersiniz.’, ‘Ne okuduğunuza bakan meraklı gözlerden korunursunuz.’, ‘Kitabınızı su sıçramalarından ve elinizin ıslaklığından korur.’, ‘Okumaya ara verdiğinizde kendi ayracını kullanabilirsiniz’, ‘Kitap sevdalıları için harika ve ellerinden düşürmeyecekleri bir hediyedir’, ‘Uzun ömürlü, su geçirmez, sağlam kumaşlardan yapılmıştır. Kirlendiğinde yıkanabilir’, ‘Ürünlerin kumaşı, baskısı ve dikimi tamamen Türkiye’de yapılmaktadır.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 07.03.2019’, ‘Boyut: 29 x 19.5 cm’

Kitap Kılıfı – Saat (XS – 29×19,5cm) Kitabının Yazarı Kimdir?

Kitap Kılıfı – Saat (XS – 29×19,5cm) kitabının yazarı KAPAX’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın