KETEBE PİYAN DERGİSİ Ketebe Piyan Dergisi Sayı:21 Pdf Kitap Özet İndir

Ketebe Piyan Dergisi Sayı:21 Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Ketebe Piyan Dergisi Sayı:21, kitabı KETEBE PİYAN DERGİSİ tarafından yazılmıitır. Ketebe Piyan Dergisi Sayı:21 kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Ketebe Piyan Dergisi Sayı:21, KETEBE PİYAN DERGİSİ tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Ketebe Piyan Dergisi Sayı:21

Yazarı

KETEBE PİYAN DERGİSİ

Özeti

‘İran’ın en önemli figürlerinden ve seslerinden biriydi Muhammed Rıza Şeçeryan. Yalnızca bir hanende değil, bestekâr, hattat ve İran’a özgü çok sayıda enstrümanın icadını sağlayan biriydi.’, ‘İREM AHISKALI’, ‘İran’ın geleneksel müziğinin en önemli yorumcusu. Tüm İran’da çok sevilen ve saygı gören bir üstad. Aslında benim maceram henüz kısa süreli. İran’a gittikten sonra bunun farkına vardığım bir süreç. Çok fazla şarkıcıyı etkilemiş Seçeryan.’, ‘EMRE YÜCELEN’, ”, ‘Öykü ve denemeleriyle:’, ‘“Danial MOAZENİ, Mustafa Uçurum, Özay Erdem, A.Ali Öncel, Eyüp Kurt, Yusuf Can ÇAKIR, Ömür Yaşar KONDEL, Ömer Rahmi SERİM, Galip ÇAĞ, Eda TÜLÜCE, İrem AHISKALI, Bilal AYDIN, Abdullah Bahadır ÖRS, Ahmet KARAAHMETOĞLU, Zeynep ODABAŞ ” Ketebe Piyan 21.sayısında yer aldı.’, ‘“Ömer Faruk BURAK, Alperen GÜLCE, Şeyma Nur Yılmaz, Fatma ÇİFTÇİ, Hasan Can AHİOĞLU, Mehmet Ali ÖNER, Ferhat NİTİN, Mustafa Yasin ARAT, Osman AKYOL, Sinem Yağmur KARAAĞAÇ, Ekrem AKGÜN, Ayşegül ÜNAL, Nazire AKTAŞ, İrem Gül YILMAZ, Elmas SAĞLAM” isimleri ise şiirleri ile derginin 21.sayısında yer aldı.’, ‘Ketebe Piyan okurunun yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturan güzel bir sayı ile yine sizlerle.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 22.04.2021’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 20 x 28 cm’

Ketebe Piyan Dergisi Sayı:21 Kitabının Yazarı Kimdir?

Ketebe Piyan Dergisi Sayı:21 kitabının yazarı KETEBE PİYAN DERGİSİ’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın