Kevin Clash Susam Sokağı / Elmo’nun Dünyası Yaş Günleri ve Oyunlar Pdf Kitap Özet İndir

Susam Sokağı / Elmo’nun Dünyası Yaş Günleri ve Oyunlar Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Susam Sokağı / Elmo’nun Dünyası Yaş Günleri ve Oyunlar, kitabı Kevin Clash tarafından yazılmıitır. Susam Sokağı / Elmo’nun Dünyası Yaş Günleri ve Oyunlar kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Susam Sokağı / Elmo’nun Dünyası Yaş Günleri ve Oyunlar, Kevin Clash tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Susam Sokağı / Elmo’nun Dünyası Yaş Günleri ve Oyunlar

Yazarı

Kevin Clash

Özeti

“Susam Sokağı’nın sevimli ve kırmızı canavarı Elmo, öğrenmenin eğlenceli olabileceğinin en canlı kanıtı! Elmo simdi de yaş günleri, oyunlar ve evcil hayvanlar konusunda yeni seyler öğreniyor. Her bölüm, Elmo’nun sürprizlerle dolu odasında geçiyor ve eğlenceye odadaki eşyalar da katılıyor. Hatta geveze bir yaş günü pastası bile ziyarete geliyor! Ayrıca sevimli süs balığı Dorothy, komik Bay Saftirik ve neşeli şarkılar her yaştan izleyiciye mutluluk veriyor. Elmo’nun Dünyası, sevimli süs balığı Dorothy, komik Bay Saftirik ve neşeli şarkılarla hem çocukların hem yetişkinlerin favorosi!”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2007’, ‘Barkod: 8697492766037’, ‘Dil: İNGİLİZCE,TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19 cm’

Susam Sokağı / Elmo’nun Dünyası Yaş Günleri ve Oyunlar Kitabının Yazarı Kimdir?

Susam Sokağı / Elmo’nun Dünyası Yaş Günleri ve Oyunlar kitabının yazarı Kevin Clash’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın