KOCAV YAYINLARI-DERGİ Düşünce Dergisi Sayı:13 2021 Pdf Kitap Özet İndir

Düşünce Dergisi Sayı:13 2021 Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Düşünce Dergisi Sayı:13 2021, kitabı KOCAV YAYINLARI-DERGİ tarafından yazılmıitır. Düşünce Dergisi Sayı:13 2021 kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Düşünce Dergisi Sayı:13 2021, KOCAV YAYINLARI-DERGİ tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Düşünce Dergisi Sayı:13 2021

Yazarı

KOCAV YAYINLARI-DERGİ

Özeti

‘Toplumun içinden çıkan bir sanat olarak sinema hem toplumu beslemekte hem de topluma yön vermektedir. Dijital platformların yükselişe geçtiği günümüz dünyasında sinema, sosyolojik, ekonomik, siyasal pek çok konuda önemli veriler sunmaktadır. Bu vesile ile “hür tefekkürün bozkırında at koşturmaya” niyetlenmiş Düşünce Dergisi de sinema konusunu çok farklı veçheleriyle ele almayı amaç edindi. 13. sayımızda sinemayı yakın planda incelemeye aldık ve dosya konumuzu Yakın Plan Sinema olarak belirledik. Sinemanın ne olduğundan yola çıkarak sinema tarihi, Türk Sineması, film eleştirileri, sinema seyirci ilişkisi, sinemadaki teknolojik değişimlere ve gelişmelere, dijitalleşme sinema ilişkisine değinmeye çalıştık.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 28.04.2021’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’

Düşünce Dergisi Sayı:13 2021 Kitabının Yazarı Kimdir?

Düşünce Dergisi Sayı:13 2021 kitabının yazarı KOCAV YAYINLARI-DERGİ’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın