Kolektif Değerler Eğitim Seti – Kaynak Eserler Pdf Kitap Özet İndir

Değerler Eğitim Seti – Kaynak Eserler Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Değerler Eğitim Seti – Kaynak Eserler, kitabı Kolektif tarafından yazılmıitır. Değerler Eğitim Seti – Kaynak Eserler kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Değerler Eğitim Seti – Kaynak Eserler, Kolektif tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Değerler Eğitim Seti – Kaynak Eserler

Yazarı

Kolektif

Özeti

‘DEĞERLER EĞİTİM SETİ’, ”, ‘AHLAK NEDİR?’, ‘Bu sorunun yanıtını bulacağınız, EĞİTİMİN ANAYASASI diyeceğimiz eşsiz bir çalışma.’, ‘İnsan davranışları, içselleştirmiş olduğumuz değerlerle şekillenir!’, ‘İyi bir insanın sahip olması gereken, davranışlarımızın kaynağı olan 52 Temel değeri işlediğimiz bu sette,’, ’52 Temel değere göre düzenlenmiş TÜRK DÜNYASINDAN 2525 ATASÖZÜ,’, ’52 Temel değere göre düzenlenmiş Dünya çapında DÜŞÜNÜRLERDEN 2378 ÖZDEYİŞ,’, ’52 Temel değere göre düzenlenmiş, az sözle çok şey anlatan, DİLİMİZİN SÜSÜ 2325 DEYİM,’, ’52 Temel değere göre düzenlenmiş 422 Adet ANADOLU’DAN FIKRALAR,’, ’52 Temel değere göre düzenlenmiş 255 adet NASREDDİN HOCA FIKRALARI’, ‘Bambaşka bulacağınız, iyi ki okudum bir bakış açısıyla ele alınmış, tek kitap haline getirilmiş, dokuz adet kitaptan oluşan UYGULAMALI İYİLİK AĞACI HİKAYELERİ…’, ‘Bu kaynak eserler yanında İYİLİK AĞACI POSTERİ ve’, ‘DEĞERLER EĞİTİMİ DİPLOMASI…’, ‘DEĞERLER EĞİTİMİ SETİ, her aile ve öğretmenin,’, ‘Ve bir çocuğu EVRENSEL AHLAKLA yetiştirmek isteyenlerin başucu eserleri olacak.’

Teknik Bilgileri

‘ISBN: 9786059470063’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 1532’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’

Değerler Eğitim Seti – Kaynak Eserler Kitabının Yazarı Kimdir?

Değerler Eğitim Seti – Kaynak Eserler kitabının yazarı Kolektif’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın