Kolektif Dolphin Doya – Yunus Güncesi (Dvd) Pdf Kitap Özet İndir

Dolphin Doya – Yunus Güncesi (Dvd) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Dolphin Doya – Yunus Güncesi (Dvd), kitabı Kolektif tarafından yazılmıitır. Dolphin Doya – Yunus Güncesi (Dvd) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Dolphin Doya – Yunus Güncesi (Dvd), Kolektif tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Dolphin Doya – Yunus Güncesi (Dvd)

Yazarı

Kolektif

Özeti

“Dr. Herzing tarafından kurulan The Wild Dolphin Project’in araştırma sahası, Bahama Kıyılar’nın 40 mil kadar açığında bulunuyor. Dr. Herzing ve yunus takipçilerinden kurulu uzman ekip, son 20 yıllarını Atlantik benekli yunusları ile benzeri görülmemiş bir ilişki kurmaya harcadılar. Yunus Araştırmaları Merkezi’nin (DRC) öncü insanları, Florida Keys yakınlarındaki gelişmiş tesislerde çalışmalarına devam ediyor. Mandy ve Jayne Rodriguez tarafından kurulan DRC, eşsiz bir eğitim ve araştırma merkezi. 19 adet ‘Afalina’ (şişeburunlu yunus), yaşamlarının geri kalanında evleri olacak olan deniz suyu göletlerinde, bakım altındalar. Yunuslar farklı nedenlerden dolayı buraya gelmişler; bazıları gösteri dünyasından emekli olmuş, bazıları ise yasa dışı yollarla doğaya geri salındıktan sonra, ölümün eşiğinden döndürülmüş. Sıra dışı yunusları, benzersiz karakterlerini, sevecen doğalarını ve sahip oldukları zevkleri, yunus takipçileri ekibiyle birlikte keşfedin.”, ‘ ‘, ‘2’, ”, ‘Dil: Türkçe, İngilizce’, ‘132’, ‘2014’, ‘ ‘

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2014’, ‘Barkod: 9806667107387’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Dolphin Doya – Yunus Güncesi (Dvd) Kitabının Yazarı Kimdir?

Dolphin Doya – Yunus Güncesi (Dvd) kitabının yazarı Kolektif’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın