joker tattoo

Lucie Parker Mutfak Bilimini Keşfedelim Pdf

Mutfak Bilimini Keşfedelim Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Mutfak Bilimini Keşfedelim, kitabı Lucie Parker tarafından yazılmıitır. Mutfak Bilimini Keşfedelim kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Mutfak Bilimini Keşfedelim, Lucie Parker tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Mutfak Bilimini Keşfedelim

Yazarı

Lucie Parker

Özeti

“Buzdolabınızı Açın, İçinde Bilim Var! Dünyaca ünlü Exploratorium’a katılın ve pek havalı kuru buzdan yararlanarak şipşak dondurma yapmayı, en sevdiğiniz meyve sebzelerden boya üretmeyi, karanlıkta parlayan yiyecekler hazırlamayı, akışkan bir oyun hamuru çırpmayı ve çok daha fazlasını öğreneceğiniz, lezzetli ve merak uyandıran bir mutfak macerasına koyulun! Mutfak Bilimini Keşfedelim adlı bu kitapta, her damak tadına uygun bir şeyler var.”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Ezgi Su Dağabak’, ‘Yayın Tarihi: 28.03.2019’, ‘ISBN: 9786053123194’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 32’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kuşe Kağıt’, ‘Boyut: 16.5 x 16.5 cm’

Mutfak Bilimini Keşfedelim Kitabının Yazarı Kimdir?

Mutfak Bilimini Keşfedelim kitabının yazarı Lucie Parker’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın