Luis Prats Martinez Kambiri Pdf Kitap Özet İndir

Kambiri Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Kambiri, kitabı Luis Prats Martinez tarafından yazılmıitır. Kambiri kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Kambiri, Luis Prats Martinez tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Kambiri

Yazarı

Luis Prats Martinez

Özeti

“Sahibini Bekleyen Köpek Hachiko’nun Yazarı Luis Prats Martinez’den”, “Dokuz aylık kızı Kambiri ile birlikte Afrika’dan İtalya’ya geçip onları bekleyen eşine ulaşmaya çalışan Alika yolda ölür. Teknedeki diğer göçmenler, Lampedusa Adası’ndaki yetkililer tarafından karaya çıkarılırlar. Yaralılarla ilgilenen Doktor Salviati, Kambiri’yi çok sever ve onu evlat edinir. Bir yandan Kambiri’nin gerçek babasını aramaktadır…”, “Gerçek bir olaydan ilham alınarak yazılan bu kitap, savaştan ve açlıktan kaçarak yeni bir yuva arayışına giren göçmenlerin zorlu yaşamına ışık tutmaktadır. Eser 2019 yılında, ünlü Katalan yazarın adıyla verilen Ramón Muntaner Ödülü’ne layık görülmüştür.”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Elvan Neptun’, ‘Yayın Tarihi: 06.08.2021’, ‘ISBN: 9786051886077’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 224’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19.5 cm’

Kambiri Kitabının Yazarı Kimdir?

Kambiri kitabının yazarı Luis Prats Martinez’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın