Mark Dindal Cesur Civciv – Chicken Little (Dvd) Pdf Kitap Özet İndir

Cesur Civciv – Chicken Little (Dvd) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Cesur Civciv – Chicken Little (Dvd), kitabı Mark Dindal tarafından yazılmıitır. Cesur Civciv – Chicken Little (Dvd) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Cesur Civciv – Chicken Little (Dvd), Mark Dindal tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Cesur Civciv – Chicken Little (Dvd)

Yazarı

Mark Dindal

Özeti

“Disney’in yepyeni filmi Cesur Civciv ile, nefeslerinizi kesecek muhteşem bir dünyaya adım atın. Kahkahalarınızın sesi taaaa gökyüzüne kadar ulaşacak! “, ”, “Gökyüzü gerçekten düştüğünde ve kasaba halkının hayatı tehlikeye girdiğinde günü kim kurtaracak? Birbirinden sıradışı arkadaşlarıyla birlikte Cesur Civciv’in acilen bir plan yapması ve yokedilme tehlikesiyle karşı karşıya olan gezegenlerini kurtarıp, tüm dünyaya en büyük kahramanın bir civciv olduğunu kanıtlaması gerekmektedir!”, ”, “İnanılmaz müziği ve alternatif açılış sahnesi, yapım aşamaları, oyunlar ve çok daha fazlasının yer aldığı birbirinden ilgi çekici özel seçenekleri ile bu senenin en çok konuşulacak DVD’sini kaçırmayın!”, ”, ”, ‘ ‘, ‘Alternatif Açılışları da İçeren Çıkarılmış Sahneler’, “Cesur Civciv’i Kuluçkadan Çıkartmak – Filmin Yapımı”, ”, ”, ‘Balık Nerede? Bilgi Oyunu’, ”, ”, ‘Karaoke ve Beraber Şarkı Söyleyelim’, “The Cheetah Girls’den Müzik Video”, “Barenaked Ladies’den Müzik Video”, ”, ”, ”, ”, ‘1’, ”, ”, ‘İngilizce(Orijinal)’, ‘Almanca(Dublaj)’, ‘Arapça(Dublaj)’, ‘İngilizce(Dublaj)’, ‘Türkçe(Dublaj)’, ‘Almanca(Altyazı)’, ‘Arapça(Altyazı)’, ‘İspanyolca(Altyazı)’, ‘Fransızca(Altyazı)’, ‘İngilizce(Altyazı)’, ‘İtalyanca(Altyazı)’, ‘Türkçe(Altyazı)’, ”, ’77’, ‘2005’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2005’, ‘Barkod: 8680979040324’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Boyut: 13.5 x 19 cm’

Cesur Civciv – Chicken Little (Dvd) Kitabının Yazarı Kimdir?

Cesur Civciv – Chicken Little (Dvd) kitabının yazarı Mark Dindal’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın