Mark Osborne Kung Fu Panda 1 (Dvd) Pdf Kitap Özet İndir

Kung Fu Panda 1 (Dvd) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Kung Fu Panda 1 (Dvd), kitabı Mark Osborne tarafından yazılmıitır. Kung Fu Panda 1 (Dvd) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Kung Fu Panda 1 (Dvd), Mark Osborne tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Kung Fu Panda 1 (Dvd)

Yazarı

Mark Osborne

Özeti

“Shrek ve Madagaskar’ın yapımcıları yılın en eğlenceli ve komik filmiyle evlerinize geliyor! DreamWorks Animasyon’dan bu olağanüstü görkemli filmi izlemeye hazır olun. Jack Black tarafından seslendirilen Po, en büyük hayali Kung Fu ustası efsane Öfkeli Beşli’ye katılmak olan ancak ailesinin makarna dükkanında sürekli yemek yediği için bu spora pek de yatkın olmayan sevimli bir pandadır. Kung Fu sporunun espri anlayışı, onlarca değişik figürü olağanüstü bir animasyonla birleşerek ailece izlemekten büyük keyif alacağınız Kung Fu Panda’da birleşiyor. Sakın kaçırmayın!”

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 01.01.2008’, ‘Barkod: 8680979022160’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.5 x 19 cm’

Kung Fu Panda 1 (Dvd) Kitabının Yazarı Kimdir?

Kung Fu Panda 1 (Dvd) kitabının yazarı Mark Osborne’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın