joker tattoo

Mark Sullivan Kızıl Göğün Altında Pdf

Kızıl Göğün Altında Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Kızıl Göğün Altında, kitabı Mark Sullivan tarafından yazılmıitır. Kızıl Göğün Altında kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Kızıl Göğün Altında, Mark Sullivan tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Kızıl Göğün Altında

Yazarı

Mark Sullivan

Özeti

““Aksiyon, macera, aşk, savaş ve epik bir kahraman – bunların hepsi tarihin en karanlık anlarının arka planında kendilerine yer buluyor. Mark Sullivan’ın Kızıl Göğün Altında romanı, başarılı bir İkinci Dünya Savaşı eserinde bulmak isteyeceğiniz her şeye sahip.””, ‘–Tess Gerritsen, New York Times çoksatan yazarı ‘, ‘“İncelikle yazılmış inanılmaz bir öykü; nefis ve muhteşem bir kitap.”’, ‘–James Patterson, New York Times çoksatan yazarı’, ‘Goodreads En İyi Tarihi Roman Finalisti’, ‘Goodreads 2017’de En Çok Okunan 20 Kitaptan Biri’, ‘Goodreads Ayın En İyi Kitabı’, “İkinci Dünya Savaşı’nın gizli kahramanlarından birinin gerçek hayat hikâyesinden esinlenen Kızıl Göğün Altında, tarihin en karanlık zamanlarından birinde yaşayan genç Pino’nun muhteşem cesaretinin ve direnişinin destansı öyküsü. “, “Pino Lella, Nazilerin savaşında hiçbir şekilde yer almak istemiyordu. Sıradan bir hayat süren sıradan bir gençti ve ilgilendikleri müzik, yemek ve kızlardan ibaretti. Ancak bu genç İtalyanın masumiyet dolu günleri sona ermek üzereydi. Milano’daki evi Müttefikler’in bombalarıyla yerle bir edilen Pino, Yahudilerin şehirden kaçmalarına yardım eden gizli bir topluluğa katılıp kendisinden altı yaş büyük Anna’ya âşık olunca hayatı bir daha eskisi gibi olmayacaktı.”, “Pino’dan Alman saflarına asker olarak katılmasını isteyen ailesinin niyetiyse onu muharebeden uzak tutmak ve korumaktı. Fakat Pino yaralandıktan sonra daha on sekiz yaşındayken Adolf Hitler’in İtalya’daki sol kolu, Nazi Almanyası’nın en gizemli ve güçlü komutanlarından General Hans Leyers’in şahsi şoförü olarak işe alınacaktı.”, “Pino bu sayede Alman Üst Komutasının içine sızarak Müttefikler için ajanlık yaparken aynı zamanda savaşın ve Nazilerin getirdiği dehşete göğüs germek zorunda kalacaktı. Göremediğimiz Tüm Işıklar ile Bülbül gibi romanları ve Schindler’in Listesi ile Piyanist gibi filmleri sevenler için Kızıl Göğün Altında kaçırılmaması gereken, sarsıcı bir İkinci Dünya Savaşı öyküsü.”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Aslıhan Kuzucan’, ‘Yayın Tarihi: 01.01.2018’, ‘ISBN: 9786053758556’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Sayfa Sayısı: 472’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 14 x 23 cm’

Kızıl Göğün Altında Kitabının Yazarı Kimdir?

Kızıl Göğün Altında kitabının yazarı Mark Sullivan’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın