Mary Pope Osborne Sihirli Ağaç Evi Kutulu Set (8 Kitap Takım) Pdf Kitap Özet İndir

Sihirli Ağaç Evi Kutulu Set (8 Kitap Takım) Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Sihirli Ağaç Evi Kutulu Set (8 Kitap Takım), kitabı Mary Pope Osborne tarafından yazılmıitır. Sihirli Ağaç Evi Kutulu Set (8 Kitap Takım) kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Sihirli Ağaç Evi Kutulu Set (8 Kitap Takım), Mary Pope Osborne tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Sihirli Ağaç Evi Kutulu Set (8 Kitap Takım)

Yazarı

Mary Pope Osborne

Özeti

‘Sihirli Ağaç Evi ile sen de macera dolu bir dünyaya dal!’, ‘Tıpkı dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca çocuk gibi…’, ‘ ‘, “İçi kitaplarla dolu sihirli bir ağaç evi sayesinde zaman yolculuğuna çıkan Tim ve Lea’nın maceraları küçük okurları hem okumanın keyfiyle hem de tarihteki farklı kültürlerle tanıştırıyor. Sihirli Ağaç Evi serisi bu yönüyle sadece dünyanın dört bir yanındaki çocukların değil, anne babalar ve eğitimcilerin de gözdesi oldu. “, ‘ ‘, ‘New York Times çoksatanlar listesinde bir numaraya kadar çıkan ve beş yıldan uzun bir süre bu listede kalmayı başaran bu ödüllü seri 33 dilde 130 milyondan fazla sattı.’, ”, ‘ ‘, ”, ‘1) Dinozorlar Vadisinde’, ‘2) Gizemli Şövalye’, ‘3) Piramidin Sırrı’, ‘4) Korsanların Hazinesi’, ‘5) Ninjaların Gecesi’, ‘6) Amazon Macerası’, ‘7) Kurtar Bizi Mamut’, “8) Ay’a Seyahat”

Teknik Bilgileri

‘Çevirmen: Duygu Dalgakıran’, ‘Yayın Tarihi: 06.05.2019’, ‘ISBN: 9786051981741’, ‘Dil: TÜRKÇE’, ‘Cilt Tipi: Karton Kapak’, ‘Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı’, ‘Boyut: 13.2 x 19.4 cm’, ‘Diğer Özellik: 7-10 Yaş’

Sihirli Ağaç Evi Kutulu Set (8 Kitap Takım) Kitabının Yazarı Kimdir?

Sihirli Ağaç Evi Kutulu Set (8 Kitap Takım) kitabının yazarı Mary Pope Osborne’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın