joker tattoo

MATARA ÇOCUK Bebeğimin Ajandası – Kız Bebek Pdf

Bebeğimin Ajandası – Kız Bebek Epub Pdf Kitap Özet Mobi Txt İndir

Bebeğimin Ajandası – Kız Bebek, kitabı MATARA ÇOCUK tarafından yazılmıitır. Bebeğimin Ajandası – Kız Bebek kitabını Pdf İndirin veya Çevrimiçi Okuyun.
Bebeğimin Ajandası – Kız Bebek, MATARA ÇOCUK tarafından hazırlanan PDF kitabı ePUB, PDF veya MOBI e-Kitaplarında Çevrimiçi Oku veya Ücretsiz İndir. Yayınlanan bu kitap, bilim kurgu, kurgu kitaplarında hemen popüler ve eleştirel beğeni topladı.

Kitap Hakkında Bilgiler

Kitabın Adı

Bebeğimin Ajandası – Kız Bebek

Yazarı

MATARA ÇOCUK

Özeti

‘Hazırlayan: Gözde Boz Efe’, ‘ ‘, ‘Özenle hazırlanan bu özel ajanda ile bebeğinizin bilgilerini, fotoğraflarını saklayabilecek, notlar alabilecek ve en güzeli; her bebeğin oynaması gereken en yararlı ve pratik oyun-etkinliklerini bir arada bulacaksınız. Bunlar, doğumundan iki yaşına kadar, altı aylık bölümlere ayrıldı.’, ‘Bebeğimin Ajandası, çocuğunuzun gün gün gelişimini takip etme ve not alma imkânı verirken, gelecekte unutulmayacak bir hatıra defterine dönüşüyor. Ayrıca çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak, uzmanlarca kabul görmüş bilgilerle dolu. Anne-babaların ve anne-baba adaylarının, ellerinden düşürmeyecekleri bir başucu rehberi.’

Teknik Bilgileri

‘Yayın Tarihi: 10.04.2019’, ‘Barkod: 9786058000834’, ‘Boyut: 14 x 23 cm’

Bebeğimin Ajandası – Kız Bebek Kitabının Yazarı Kimdir?

Bebeğimin Ajandası – Kız Bebek kitabının yazarı MATARA ÇOCUK’dir

 

Pdf Kitap İndir

Yorum yapın